Міні-турнір з FIFA 19 для вболівальників «Динамо» Київ

Динамо Київ 5 Жовтня, 17:57 1158
Міні-турнір з FIFA 19 для вболівальників «Динамо» Київ
Завдяки тісній співпраці ФК «Динамо» Київ, кіберспортивного проекту «Динамо Київ eSports» та EA Sports київське «Динамо» повністю ліцензовано у FIFA 19.

Нагадаємо, EA отримала повну ліцензію нашого клубу, тобто у грі буде емблема клубу, форма та реальні імена футболістів. Тепер можна грати рідною командою в усіх ігрових режимах у FIFA. А в FIFA 19 Ultimate Team кожен геймер може вибрати емблему та ігрову форму ФК «Динамо» Київ і купувати до своєї віртуальної команди динамівців.

Днями гра, яка має мільйони прихильників у всьому світі, надійшла у продаж.

На честь цієї події в суботу, 13 жовтня, у ТРЦ LAVINA відбудеться міні-турнір з FIFA 19 серед уболівальників київського «Динамо»!

Попередня реєстрація на турнір буде можлива у цей же день о 10:00 у фірмовому фан-магазині «Динамо» Київ, розташованому у ТРЦ LAVINA.

Власне турнір розпочнеться о 12:00. Під час турніру серед всіх відвідувачів будуть проводитися конкурси з подарунками від нашого клубного фан-магазину.

На подію будуть запрошені футболісти київського «Динамо», які зіграють виставковий матч з кіберфутболістом «Динамо» Київ, Віталієм Мухою. Після цього вони візьмуть участь в автограф-сесії.

У цей день приємні сюрпризи чекатимуть на всіх відвідувачів фан-магазину «Динамо»!

Запрошуємо всіх, хто небайдужий до київського «Динамо» та гри FIFA 19, приєднатися до нашого міні-турніру 13 жовтня у ТРЦ LAVINA!