Динамо Київ 7 Жовтня, 18:59 1543
«Динамо» мінімально перемогло «Олімпік» та скоротило відставання від першої сходинки | 19-27
Кияни здобули три очки у матчі 11 туру УПЛ з «Олімпіком» (1:0).

«Динамо» зі стартових хвилин взяло м'яч під контроль, однак до загрози воріт «Олімпіка» справа довго не доходила.

Розкішний момент мав Морозюк. Міккель Дуелунд віддав передачу на Миколу, який пробив у площину воріт донеччан, проте голкіпер парирував удар, після чого його партнер по команді вибив «шкіряного».

«Олімпік» відразу ж вибіг у контратаку, однак тут вже рятував Бойко.

На матчі присутній головний тренер збірної України Андрій Шевченко.

На 29-й хвилині «Динамо» відкрило рахунок. Після видовищного удару Миколи Морозюка зі штрафного м'яч від поперечини влетів у сітку воріт «Олімпіка», без шансів для голкіпера донецької команди.

Другий тайм активніше розпочав «Олімпік», підопічні Шевчука намагалися пресингувати киян.

Тренерський штаб «Динамо», який сьогодні без дискваліфікованого Хацкевича, освіжив гру, випустивши замість Дуелунда Миколу Шапаренка. Варто відзначити, що данський новачок «біло-синіх» провів хороший матч. Також у гру вступив бразилець Сідклей, який замінив Морозюка.

Кияни перехопили ініціативу. Спочатку Циганков потужно пробив у площину воріт, однак Махновський парирував удар. Потім розкішний момент змарнував Бєсєдін.

Небезпечно було після подачі кутового від Циганкова, однак «Олімпік» відбився.

Під кінець матчу на поле вийшов Сергій Сидорчук, який замінив форварда Бєсєдіна.

Уже на доданих хвилинах гаряче було у штрафному майданчику донецької команди, але нікому з динамівців не вдалося завершити комбінацію «біло-синіх».

Матч так і завершився мінімальною перемогою «Динамо» – 1:0.

У паралельному матчі «Шахтар» втратив очки з «Зорею» (1:1). Таким чином, відставання «Динамо» від першого місця скоротилося до двох пунктів.