Футбол України 8 Жовтня, 15:44 1547
Вернидуб та Фонсека а-ля Макгрегор – Хабіб, або Як Неймар пізнав жорстокі реалії УПЛ: головні фішки 11 туру | 19-27
«Футбол 24» розповідає про найбільш резонансі події 11 туру української Прем'єр-ліги.

Зоря доволі сенсаційно перервала переможну серію Шахтаря, яка налічувала 7 матчів. Жуніор Морає вивів «гірників» вперед, забивши свій 10-й гол у сезоні, однак після перерви луганці зуміли уникнути поразки завдяки пенальті. Матвієнко збив Кабаєва у власному карному, а Харатін з другої спроби таки переграв Пятова.

Як не дивно, але все найцікавіше після матчу Шахтар – Зоря розпочалось, коли футболісти покинули поле ОСК Металіст. Наставники команд знову вирішили продемонструвати усьому світу свою особисту неприязнь, тож обговорення самої гри відійшло на другий план. Фонсека і Вернидуб, які вже звикли до публічних «уколів», не потиснули один одному руки. А після цього журналісти отримали справжнє шоу і розкішні заголовки для своїх матеріалів.

Фонсека задав тон черговому конфлікту: «Я тисну руку лише тим, хто заслуговує моєї уваги. Я не лицемір. Мені неприємно вітати цю людину, тому я не буду цього робити». Натомість, Вернидуб оригінально відповів колезі, згадавши свою другу половинку: «Єдина людина, яку я люблю – це моя дружина Леся. У мене є кого любити. Повірте, Фонсека мені ніколи не снився. Хочу, щоб мені снилася сім'я, батьки».

Такі пристрасті можна порівняти лише з боєм UFC між Макгрегором та Хабібом у Лас-Вегасі. Будемо сподіватись, наших героїв ніхто й ніколи на ринг випустить...

Неймар пізнав жорстокі реалії УПЛ

Фол Харатіна на Тайсоні точно отримає місце у рейтингу найбільш брутальних моментів сезону. На 74-й хвилині поєдинку хавбек Зорі ледь не відірвав бразильцеві ногу та отримав лише жовту картку. Фонсека вважає, що футболіст Зорі свідомо хотів скривдити його підопічного: «Я не думаю, що хто-небудь може так фолити, щоб не травмувати гравця. Очевидно, що це було навмисно».

Тайсон, можливо, пошкодив хрестоподібні зв'язки коліна та не допоможе Шахтарю щонайменше місяць. Брутальна гра Харатіна вразила навіть Неймара, який регулярно відчуває на собі стусани з боку суперників. «Боже мій, це божевілля. Такі речі потрібно заборонити у футболі. Це неприпустимо», – відповів зірковий форвард ПСЖ на болісний пост Тайсона у Інстаграм. Сумно, що УПЛ відкрилась перед одним з найкращих гравців планети саме з такого боку.

Карпати продовжують рекордну гостьову серію – Бабич лютує

Львіська команда після ганебної поразки від Шахтаря у рідних стінах (1:6) розписала результативну нічию з Маріуполем. «Леви» здивували не стільки черговим голом зі штрафного (естафету від Мякушка перейняв Гуцуляк), як продовженням своєї безпрограшної виїзної серії. Якщо хтось забув, то нагадуємо, що Карпати не програють в гостях ось уже 11 (!) матчів поспіль. Рекордна серія в історії львівського клубу розпочалась 9 грудня 2017 року, коли «леви» уклали мир з Вересом (2:2).

До слова, наставник Маріуполя Олександр Бабич вважає, що Карпати не поступились Маріуполю лише завдяки суддям. «Нам не дали чистий пенальті у другому таймі. Мені незрозуміле рішення арбітрів, фактично вони у нас вкрали перемогу. Просили рефері підганяти суперників, адже з 70-ї хвилини вони валялись на траві. Потрібно було додавати не шість, а вісім хвилин», – обурився Бабич.

Пристойний дебют Шевчука проти Динамо... Лужного

Недавній експерт каналів Футбол 1/Футбол 2 В'ячеслав Шевчук провів свій перший поєдинок на посаді головного тренера Олімпіка. 39-річний фахівець дебютував з мінімальної поразки (0:1) від колись свого принципового суперника – київського Динамо. Донеччани намагались атакувати та створили чимало проблем «біло-синім», принаймні, до перерви. Шевчук пропагує красивий футбол, і це тішить.

Киянам на тренерському містку не міг допомогти дискваліфікований Олександр Хацкевич, тож функції головного енергійно виконував Олег Лужний. Екс-наставник Динамо практично весь матч дуже емоційно щось підказував своїм підопічним, які вже традиційно для себе видали доволі посередню гру. Однак, залишивши свої ворота на замку, «біло-сині» продовжили суху домашню серію проти Олімпіка до 6-ти матчів. Найголовніше, що Динамо скоротило відставання від Шахтаря до двох очок. Нехай живе інтрига!

Феєричне повернення Грозного

Досвідчений український тренер, який замінив біля керма Арсенала-Київ Фабріціо Раванеллі, тріумфально повернувся в УПЛ. Кияни під керівництвом 62-річного наставника несподівано обіграли в гостях учасника Ліги Європи полтавську Ворсклу. Перемогу «канонірам» приніс дубль Гриня за якихось 7 хвилин у другому таймі.

Цікаво, що Грозному знадобилась всього одна гра, щоб перервати дві неприємні серії київського клубу. Команда не лише подолала свою 4-матчеву серію із поразок, але й вперше за 21 поєдинок не пропустила в гостях.