Микола Несенюк: «Яким би непереконливим не було нинішнє «Динамо», воно просто не мало права не виграти у «борців за мир»

Динамо Київ 9 Жовтня, 13:19 1068
Микола Несенюк: «Яким би непереконливим не було нинішнє «Динамо», воно просто не мало права не виграти у «борців за мир»
Відомий журналіст - про футболки, які футболісти «Олімпіка» вдягнули перед матчем із «Динамо».
«Футболісти команди «Олімпік» вийшли на матч проти «Динамо» у футболках із зображенням голуба та написом «Ми за мир». Це була відповідь на скандал минулого сезону, коли на матчі «Олімпіка» із «Шахтарем» із дітей, що виводили футболістів на поле, в останню хвилину познімали футболки із написом «Мій тато — герой». Тепер аби не ганьбитися відмовою вдягнути перед грою футболки на підтримку українських військових, придумали оце «Ми за мир».

Ми теж за мир, який зберігають українські бійці на фронті. А за який «мир» оті «ідеологи», що придумали для донецьких футболістів отакі футболки?

До самих спортсменів жодних претензій — що дали начальники, те й вдягнули. Тим більше, що донецьких гравців у «Олімпіку» вже немає — команда живе у Києві, грає у Києві і формується із футболістів з інших регіонів.

Коли побачив перед грою «Олімпік» у цих «мирних» футболках, був упевнений — вони не виграють. Яким би непереконливим не було нинішнє «Динамо», воно просто не мало права не виграти у «борців за мир». Так воно і сталося», — написав Несенюк на своїй сторінці у Facebook.