Збірна України 9 Жовтня, 19:59 1172
Панков про виклик Кравця у збірну: «48 хвилин, 0 голів у сезоні. Як таке можливо?» | 19-27
Футбольний менеджер Олександр Панков прокоментував виклик нападника «Кайсеріспора» Артема Кравця замість травмованого Артема Бєсєдіна.
«Адерінсола Есеола. 12 ігор (815 хвилин) в чемпіонаті, 8 голів, 2 асисти. 6 матчів в Лізі Європи (403 хвилини) 3 голи, 2 асисти, 2 зароблених пенальті. Цей футболіст не в збірній.
Євген Селезньов. 4 гри (263 хвилини) в чемпіонаті Туреччини, 3 голи, 2 матчі в Лізі Європи (170 хвилин, володар Суперкубка Туреччини. Цей футболіст теж не в збірній).
Роман Зозуля. 8 матчів (686 хвилин) в чемпіонаті Іспанії. 2 голи, 1 асист, 3 зароблених пенальті. І він теж не в збірній.
Артем Кравець. 4 гри (48 хвилин). 0 голів, 0 асистів. Як таке можливо?» - обурюється Панков у своєму Instagram.

Впевнений у силах нашої команди? Реєструйся ТУТ і отримай додатково до 500 грн на ставки від кращої БК України!