13/10/2018 13:50 1093

Лікбез. Як правильно обрати сороконіжки

Сороконіжки – це комфортне взуття для активних занять футболом. Воно підходить для гри на штучному газоні, на змішаній поверхні та на землі.

Такі моделі часто обирають як новачки, так і майстри спорту, адже вони сприяють комфортній грі та тренуванням. Взуття забезпечує добре зціплення з полем, дозволяє набирати швидкість та збавляти її.

Сороконіжки значно відрізняються від футзалок насамперед типом підошви. У другого варіанту вона пласка і виконана із цупкого поліуретану, підходить для гри на паркеті. А перший дуже добре проявляє себе на землі та штучному газоні, де гумові моделі почали би ковзати. Бутси ж більше підходять для гри на траві, тобто в умовах справжнього поля.

Сороконіжки: основні характеристики

Сороконіжки для футболу відрізняються тим, що їхні резинові шипи створюють досить гарне зціплення з поверхнею. Завдяки цій особливості на м’якій поверхні можна досягти високої швидкості, розподіляти навантаження на обидві ноги та тримати рівновагу. Підошва виготовляється таким чином, що вона також і виділяється своєю амортизуючою дією: навіть виснажлива гра буде проходити трішки легше.

Якісні сороконіжки ви можете знайти на футбол стійл юа: ми підібрали широкий асортимент моделей на будь-який смак. Таке взуття стане оптимальним варіантом також і для тих, хто планує перейти ї пласкої підошви футзалок на більш професійні моделі для серйозних відповідальних матчів.

Сороконіжки підійдуть і дітям: у них досить комфортно почуває себе стопа після тренувань чи гри. Широка розмірна сітка дозволяє знайти оптимальну модель для будь-якого покупця: як для дорослого, так і для маленького.


Вибрати сороконіжки можна за наступними критеріями:

  1. Розмір. Хороше взуття повинно добре сидіти на нозі, у ньому має бути комфортно пересуватися і бігати.
  2. Надійність. Під час гри чи тренувань гравець дуже часто повинен бити м’яч – це негативно впливає на стан взуття. Саме тому деякі моделі виготовляються зі спеціальним наповненням у зоні пальців.
  3. Матеріал. Незалежно від того, оберете ви натуральну шкіру чи синтетичну, більшу увагу потрібно звертати саме на якість пошиву. Вся модель обов’язково повинна бути міцною.
  4. Положення ноги. Якщо ви відчуваєте певний дискомфорт, то потрібно обрати інше взуття, так як тренування опиняться під значною загрозою.


Сороконіжки у нашому магазині

Обрати та купити якісні сороконіжки ви можете в інтернет-магазині Футболстайл. Ми пропонуємо:

  • моделі лише від перевірених постачальників та відомих виробників;
  • відповідність кожної пари всім нормам та стандартам;
  • широкий вибір: велику розмірну сітку, багато кольорів та інших деталей.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше