Олег Федорчук: «Збірна України повертається до витоків своєї гри»

Збірна України 12 Жовтня, 19:15 668
Олег Федорчук: «Збірна України повертається до витоків своєї гри»
Футбольний фахівець підбив підсумки поєдинку української команди проти Італії (1:1).

— Ми повертаємося до витоків своєї гри, — коментує його Олег Федорчук. — Припинили безцільно катати м'яч у центрі поля, розраховуємо на швидкий вихід з оборони в атаку, намагаємося проводити швидкі ­контратаки в один дотик. Так збірна грала в свої найкращі часи — так намагається грати й сьогодні. Результат проти Італії закономірний. Від колишньої топової збірної нині залишилося лише ім'я.

— Проте італійці мали велику перевагу в першому таймі. Чим це пояснити?

— Слабко зіграла центральна вісь півзахисту. Насамперед, Сидорчук і Зінченко. Часто втрачали м'яч Малиновський і Марлос. Сидорчук у «Динамо» не звик грати виключно на захист. А тут був змушений це робити й дещо розгубився. Другу половину гри наші провели рівніше. Забили гарний м'яч, могли навіть перемогти. З виходом Степаненка з'явилася контргра. Плюс італійці замінили Бернардескі й Вератті. Взагалі тренери переборщили із замінами. Під кінець гри здалося, що це не футбольний матч, а поєдинок гандбольних команд.

— Наша збірна готова до офіційних матчів?

— За великим рахунком — так. Основний склад команди визначився. Можливо, треба зміцнити дві-три позиції. Яремчук важко справляється з роллю висунутого на вістря атаки форварда. Романові явно бракує швидкості. Ще одне наше слабке місце — лівий захисник. Попри компліменти за гру в Лізі чемпіонів, Микола Матвієнко — не та людина, якої потребує збірна.

Наступну гру збірна України зіграє 16 жовтня в Харкові. У матчі Ліги Націй національна команда прийматиме збірну Чехії.