Збірна України 12 Жовтня, 20:54 1199
U-21. Збірна України перемогла Шотландію, Шепелєв і Шапаренко відзначилися асистами! | 19-27
Молодіжна збірна України забила три м'ячі шотландцям і покращила свої шанси на вихід із групи в стикові матчі чемпіонату Європи.

Вже на першій хвилині поєдинку на «Оболонь-Арені» українці пропустили результативну атаку на свої ворота, яку завершив Морган, але згодом зуміли більш ніж впевнено відігратися.

На 32-й хвилині динамівець Володимир Шепелєв асистував Олександру Зубкову, який зрівняв рахунок, а на 56-й хвилині хавбек «Маріуполя» оформив дубль, відзначившись дальнім ударом.

Наприкінці поєдинку Віктор Коваленко закріпив перевагу, реалізувавши вихід один на один. Асистував «гірнику» в тому моменті Микола Шапаренко.