Передматчева прес-конференція тренера збірної Чехії

Збірна України 15 Жовтня, 20:42 678
Передматчева прес-конференція тренера збірної Чехії
Головний тренер збірної Чехії Ярослав Шилгавий напередодні поєдинку Ліги націй з Україною провів у Харкові передматчеву прес-конференцію.

У вівторок у Харкові збірна України у своєму третьому поєдинку Ліги націй зустрінеться з командою Чехії. У понеділок наставник чеської збірної Ярослав Шилгавий у прес-центрі харківського стадіону «Металіст» відповів на запитання представників ЗМІ.

— Ви неодноразово говорили про те, що зможете повторити той рівень гри, якого досягли в матчі зі Словаччиною...

— Якщо ми хочемо вийти з групи, то повинні перемагати. Дозволю собі сказати, що Україна навіть сильніша за Словаччину, однак у нас немає іншого виходу, і ми повинні ще більше підвищувати якість гри.

— Вашого завтрашнього суперника очолює Андрій Шевченко. Наскільки добре ви знайомі з ним і його грою?

— Андрій Шевченко був великим футболістом, і про його гру можна говорити довго. Я знаю, що він завжди поводився на полі і в житті як джентльмен. Наскільки мені відомо, усі ці якості залишилися при ньому, і це чудово.

— В історії Чехії був великий реформатор Вацлав Гавел. Наскільки ви готові стати Гавелом чеського футболу — і наскільки чеський футбол потребує реформ?

— Ніколи не порівнював себе з Вацлавом Гавелом. Це зовсім різні речі. Мене запросили до збірної через слабкі результати команди. Для мене це велика честь. Ми домоглися першої перемоги, але це тільки початок великого шляху.

— Враховуючи відсутність Томаша Соучека, чи доведеться вам змінювати гру в середній лінії?

— Йдеться тільки про персональну заміну. Томаш — прекрасний футболіст і зараз перебуває в чудовій формі. Дуже шкода, що він не візьме участі в завтрашньому поєдинку, але в нас є інші виконавці, які, сподіваюся, зможуть його замінити.

— Чи дивилися ви товариський матч України зі збірною Італії? Кого у складі української команди ви побоюєтеся найбільше?

— Звичайно, ми дивилися ту зустріч. Прекрасний матч, абсолютно рівна гра й хороший результат для України. В української команди дуже сильна група гравців атаки, але я не боюся нікого й нічого. Я керував командою, в якій виступав Руслан Ротань. Дякувати Богу, що він більше не грає.

— Наскільки для вас важливо поборотися за перше місце у групі? Чи не краще підвищувати якість гри, не дивлячись на результат у цьому турнірі?

— Звичайно, будь-який тренер і будь-який футболіст хочуть перемагати в кожному матчі. Хочемо цього й ми. Однак ще раз повторю — ми на початку шляху. Наше головне завдання — пробитися на чемпіонат Європи. Це можна зробити в тому числі й через Лігу націй.