Піварич взяв участь у контрольному матчі збірної Хорватії

Динамо Київ 16 Жовтня, 10:14 1259
Піварич взяв участь у контрольному матчі збірної Хорватії | 19-27
Захисник «Динамо» відіграв весь другий тайм.

Збірна Хорватії, зігравши внічию з Англією напередодні, провела контрольний поєдинок проти команди Йорданії. Матч відбувся в Рієці в понеділок, 15 жовтня.

Очікувано, наставник «картатих» провів ротацію складу і ряд гравців, що виходили з перших хвилин в поєдинку Ліги націй, залишилися в запасі. У їх числі і захисник «Динамо» Йосип Піварич.

Рахунок в матчі був відкритий в першому таймі зусиллями екс-динамівця Домагоя Віди, що відгукнувся на передачу Марко Рога. Незважаючи на істотну різницю в класі між суперниками, гості трималися дуже гідно.

У перерві наставник хорватів провів три заміни, випустивши на поле, в тому числі, і Піварича. Йосип діяв на лівому фланзі, за аналогією з минулим поєдинком проти Англії, де отримав високі оцінки.

До кінця тайму суперники обмінялися голами. На точний удар Мітровича йорданці відповіли голом Файсала. 2:1 - перемога Хорватії. Наступний матч віце-чемпіони світу проведуть рівно через місяць, 15 листопада, проти команди Іспанії.