Україна – Чехія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

Збірна України 16 Жовтня, 12:56 857
Україна – Чехія. Прогноз і ставка Вадима Скічка
Журналіст програми «Профутбол» і коментатор телеканалу «2+2» Вадим Скічко пропонує оригінальну ставку на користь України, а точніше одного з гравців збірної.
«Пошкодження Кравця в Італії та Бєсєдіна ще до збору національної збірної залишили Шевченка по суті лише з одним форвардом. Звісно, Андрій Миколайович довикликав Кулача, проте одразу ж кинути в бій форварда «Ворскли», у якого немає досвіду ігор за збірну, він не наважиться. Відтак єдиним варіантом попереду є Роман Яремчук. Ярмоленко загалом теж може зіграти як центрфорвард, проте у поєдинку з чехами «Жовто-блакитним» потрібен саме класичний нападник із вмінням грати головою. Це характеристики нападника «Гента», який восени 2018 року є основним наконечником атак збірної України. З Чехією на виїзді, зі Словаччиною у рідному Львові та у товариській грі з Італією Яремчук ще не забивав, тому саме час це зробити.

У Шевченко практично немає альтернативи Яремчуку, отже Роман зіграє щонайменше хвилин 75-80 і безумовно матиме кілька нагод. Чехам немає сенсу оборонятися, їм потрібна перемога та й після успішного вояжу до Словаччини вони будуть натхненні своїм досягненням. У господарів буде простір і з’являтимуться моменти, головне – реалізація. З цим у Яремчука були негаразди у попередніх матчах, але вже час нарешті забивати за збірну, а не лише за клуб», - цитує Скічка «Рейтинг Букмекерів».

Впевнений в силах нашої команди? Реєструйся ТУТ і отримай додатково до 500 грн на ставки від кращої БК України!