Ігор Суркіс: «Хацкевич надихає не лише футболістів, а й усіх, хто причетний до «Динамо»

Динамо Київ 19 Жовтня, 13:20 838
Ігор Суркіс: «Хацкевич надихає не лише футболістів, а й усіх, хто причетний до «Динамо»
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс привітав головного тренера «біло-синіх» Олександра Хацкевича з днем народження.

Шановний Олександре Миколайовичу!

Радий привітати Вас із Днем народження!

Цей день є доброю нагодою згадати початок нашої спільної роботи у футбольному клубі «Динамо» (Київ). Із першого дня Вашого перебування в команді було зрозуміло – «Динамо» підсилилося футболістом, який має не лише видатні футбольні здібності, а й володіє міцним характером, здатністю повести команду за собою, взяти на себе гру у вирішальний момент поєдинку, вселити у товаришів по команді впевненість у власних силах! Ваше ім’я назавжди вписане в історію київського «Динамо». І справа не лише у семи чемпіонських титулах, здобутих Вами разом із командою. Ви були серед тих динамівців, які під керівництвом Валерія Лобановського відродили міжнародний авторитет нашого клубу!

Мені особливо приємно, що сьогодні я можу говорити про нашу спільну роботу не лише в минулому часі. Тепер, продовжуючи свою динамівську кар’єру в якості тренера, ви віддаєте всі Ваші знання та досвід заради побудови насправді сильного та конкурентоздатного «Динамо». Ви взяли на себе непростий тягар та велику відповідальність. Своєю невтомною працею та впевненістю в кінцевому успіху ви надихаєте не лише футболістів, а й усіх, хто причетний до «Динамо», усіх, хто бажає команді нових перемог.

Від усього серця бажаю Вам здобути з «Динамо» в якості тренера щонайменше стільки ж нагород та трофеїв, скільки ви здобули їх у якості футболіста. Здоров’я Вам, творчої наснаги, щастя у футболі та поза ним!

Щиро Ваш,

Ігор СУРКІС