Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 20 Жовтня, 20:12 1452
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Прес-конференція головного тренера «Динамо» після перемоги над «Ворсклою» у Полтаві.

- Після матчів збірних ігри завжди даються важкувато, і ця гра не стала винятком. Команда зібралася у повному складі тільки у четвер, і у нас було лише одне підготовче до цього матчу тренування. Що стосується самої гри, по організації, самовіддачі, дисципліні претензій до команди немає, я навіть хочу подякувати хлопцям. Вони витримали весь матч. «Ворскла» теж команда непроста, недарма вона знаходиться нагорі турнірної таблиці чемпіонату. Зараз вона відчула смак європейських матчів, це зовсім інший рівень. Суперник достойний, але наші гравці зробили мені подарунок на день народження, за що я їм особисто вдячний.

- Супряга сьогодні віддав перший результативний пас, що скажете про його прогрес?

- Давайте ми не будемо робити висновки по одній грі. Це молодий гравець, сьогодні ми використовували його швидкісні дані, більше грали через нього. Він створив гольовий момент, після його прострілу був забитий гол. Дай Бог, щоб він тримав високий рівень, прогресував та ріс.

- Ви задіяли у грі Сідклея – він вже набрав кондиції чи ви вважаєте суперника досить простим, аби у цьому матчі надавати йому ігровий час?

- Він уже виходив на заміни, причому робив це достатньо добре. І сьогодні він добре вийшов – мав момент, аби забити гол, відпрацьовував у обороні. Це хороший футболіст.

- А що скажете про гру Буяльського?

- Я зараз не буду оцінювати гру кожного футболіста. Це ми зробимо у себе на тренувальній базі.

- Наскільки ви задоволені грою команди в атаці? Адже моментів було створено зовсім мало – єдиний момент завершився голом, ударів було зовсім небагато…

- У нас є проблеми в атаці, вони нікуди не поділися. Десь потрібно було зіграти більш холоднокровно, взяти хоча б момент у Миколи Морозюка, де можна було бити. Так само, як і Гармаш міг бити у другому таймі, коли ворота були незахищені. Але хлопці намагалися ще більше поліпшити ситуацію. Кожен футболіст сам вирішує, як йому діяти у конкретному епізоді, хоча, звісно, ми налаштовуємо їх і на удари з середньої відстані. Були хороші контратаки, десь не вистачало останнього пасу, десь передостаннього. Але все це ігрові моменти.