Євген Хачеріді: «Мені пропонують грецьке громадянство»

Динамо Київ 21 Жовтня, 23:47 1425
Євген Хачеріді: «Мені пропонують грецьке громадянство»
Екс-захисник «Динамо» Євген Хачеріді розповів про адаптацію в грецькому ПАОКу.
«Динамо» для мене багато означає. Вони мене виростили. Я з цього клубу потрапив у збірну України. Це частина моєї родини. Я вболіваю за «Динамо». Так, були звичайно і не дуже хороші ситуації. Я не те, що був змушений піти, я хотів змінити обстановку і дати дорогу молодим.

Зараз вивчаю англійську мову. Колектив ПАОКа мене добре прийняв, Євген Шахов допомагає з адаптацією. У грецькому чемпіонаті є ліміт на легіонерів, може на поле вийти 5 іноземців. Мені пропонують грецьке громадянство, але навіщо воно мені потрібне. Якщо не буде ігрової практики, то доведеться змінювати клуб.

Я не просто так показав щитки з прапором України. Фанати «Спартака» за воротами провокували: показували пальці й так далі. Я ж російську знаю та розумію, що вони говорять. Ну і я трохи не стримався. Я розумів, що не можна пальці показувати, тому показав щитки.

Потім у мене були проблеми з президентом ПАОКа. Подзвонив син президента та сказав: «Що ти робиш, мій тато росіянин, а ти проявляєш таку неповагу». Я нічого такого не показав, просто показав щитки. Я українець і люблю Україну», - розповів Євген Хачеріді в інтерв'ю «Профутбол».