Син Григорія Суркіса не пропустив жодного гола на міжнародному турнірі в Литві

Динамо Київ 22 Жовтня, 10:37 2470
Син Григорія Суркіса не пропустив жодного гола на міжнародному турнірі в Литві | 19-27
Гравці «Динамо» стали переможцями міжнародного турніру Ateitis Cup серед футболістів 2006 року народження.

У фіналі зійшлися дві команди «Динамо» - київське та тбіліське. Нагадаємо, у півфіналі грузини з рахунком 3:0 переграли норвезький NSA з Осло.

Гра виявилася непростою для підопічних Олександра Стужука та Павла Чередніченка. Тбілісці з перших хвилин намагалися нав’язати нашій команді свою гру, але кияни вдало грали на перехопленні та швидко виходили із оборони в атаку. Кузьменко здорово пройшов правим флангом та зробив перспективний навіс на дальній кут воротарського майданчика. Задорожному не вистачило зовсім трохи, щоб у стрибку дотягнутися до м’яча головою та замкнути передачу. Але вже наступну свою атаку українці завершили забитим м’ячем, коли Лемішко добре розібрався у штрафному майданчику номінальних гостей та невідпорним ударом послав м’яч у сітку.

Надалі наші хлопці, яких на трибунах, як і у вчорашньому поєдинку активно підбадьорювали вихованці київської ДЮСШ-1, продовжували нагнітати ситуацію біля воріт грузинів. Вони перехопили ініціативу та перекривали зони для можливих атак суперника. Активно використовуючи фланги та розігруючи м’яч у центрі поля, вони все ближче підступали до володінь тбіліського «Динамо» і, врешті-решт, змусили помилитися суперника. Після подачі до штрафного майданчика у виконанні Подейка мяч у власні ворота зрізав захисник супротивника. На останній хвилині першого тайму тбілісці огризнулися досить небезпечним ударом справа, але м’яч пролетів над поперечиною, та й наш воротар контролював ситуацію.

На початку другої половини зустрічі реальні моменти скоротити відставання у рахунку грузини мали після стандартних положень. Перший штрафний удар було призначено метрах у 19-ти від воріт динамівців трохи лівіше від центру, але наш голкіпер В’ячеслав Суркіс правильно обрав позицію та забрав м’яч у руки. У другому випадку гравець тбілісців послав м’яч над поперечиною, а у третьому після навісу до штрафного майданчика верхову боротьбу виграли наші хлопці. Тим часом наша команда ледь не довела рахунок до великого: Задорожний скористався помилкою захисника, який віддав неточну передачу, перехопив м’яч, вийшов сам-на-сам до воріт, але був збитий, утім, арбітр показав, що була гра у м’яч.

Ще через хвилину Задорожний, обігравши трьох суперників у штрафному майданчику, якимось дивом послав м’яч повз ворота, а з «пострілом» Осипенка впорався воротар. У заключні хвилини Суркіс впорався із ще одним ударом зі штрафного. Після фінального свистка динамівці не приховували своїх емоцій: на полі була безмежна радість, обійми, привітання, обливання водою. Вихованці ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського стали найкращими серед 36-ти учасників. Вітаємо нашу команду із перемогою!

Ateitis Cup-2018. Фінал

«Динамо» (Київ) U-13 – «Динамо» (Тбілісі) U-13 – 2:0 (2:0)

«Динамо» U-13: 71. Суркіс, 3. Кузьменко, 18. Дідич (22. Бельчиков, 30), 5. Галіч, 17. Нестеренко (к), 4. Кусий, 2. Подейко, 7. Осипенко, 20. Лемішко (8. Петришин, 33), 10. Мамзін (21. Чернявський, 16; Лемішко, 35), 9. Задорожний (13. Тітов, 35).

Голи: Лемішко (4), автогол (16).

Відзначимо, що у матчі за третє місце дортмундська «Борусія» перемогла норвезький NFA (Осло) з рахунком 4:1.