Ахметов — найбагатша людина України. І він не єдиний «представник спорту» в топ-100

Футбол України 25 Жовтня, 21:40 1412
Ахметов — найбагатша людина України. І він не єдиний «представник спорту» в топ-100
Суркіси, Клички, Гереги та інші.

Журнал «Новое время» спільно з інвесткомпанією Dragon Capital презентував щорічний рейтинг топ-100 найбагатших українців. На першому місці опинився власник та президент Шахтаря, Рінат Ахметов — його статки оцінюють в 12,2 млрд доларів. Останнє місце в рейтингу — 43 мільйони доларів.

Рінат Ахметов, для якого Шахтар очевидно не є головним джерелом прибутків, — не єдиний «представник спорту» в топ-100 найбагатших українців.

У порівнянні з минулим роком статки Ріната Ахмєтова збільшилися на на 76%, він залишився на першому місці в рейтингу найбагатших. Констянтин Жеваго втратив чотири позиції — впав з 3-го на 7-ме місце. Ігор Коломойський піднявся на одне місце, а сім’я Герег, як і раніше, замикає топ-10. Брати Суркіси втратили місце в топ-20 (були на 18-й позиції).

На початку осені з’явилася інформація, що сім’я Герег викупить Карпати Коломойського та Димінського. Згодом, після аудиту, процес переговорів призупинився.

В’ячеслав Богуслаєв, власник Мотор Січі, який також володіє також гандбольним клубом Мотор, показав приріст статків в 97% у порівнянні з минулим роком і увійшов в топ-20 рейтингу. Нещодавно Мотор потрапив в скандал з формою «Північного потоку-2», яку команда носила на матчах чемпіонату України.