Павло Шкапенко: «Динамо» і «Ренн» - команди одного рівня»

Динамо Київ 26 Жовтня, 15:34 1014
Павло Шкапенко: «Динамо» і «Ренн» - команди одного рівня» | 19-27
Павло Шкапенко, який був основним форвардом «Динамо» на зорі 90-х, прокоментував перемогу своєї колишньої команди в Лізі Європи над французьким «Ренном».

— Зустрічалися команди одного рівня. Це був матч рівних можливостей. Навіть французи часом мали перевагу. Добре, що динамівці з перших хвилин намагалися грати першим номером, тим самим погасивши стартовий натиск господарів. На першій хвилині зобов'язаний був забивати Морозюк. Потім перейшли на свою відпрацьовану схему ведення гри: компактно і строго діяти в обороні з швидкими переходами в атаку. Це спрацювало при першому забитому м'ячі.

Можна зрозуміти наставника, що в таких матчах на перший план виходить результат, а потім видовищність. Перемога була необхідна, щоб зняти той психологічний вантаж, який висів на команді останнім часом. Виграли за рахунок характеру, «стиснули зуби», дотерпіли і були винагороджені за це.

Був відрізок часу десь з 60-ї хвилини і до вилучення, коли «Ренн» притиснув динамівців, і здавалося, що команда зламається і пропустить. Але і тут вистояли. А в кінцівці нам посміхнулася Фортуна, коли забивався переможний гол. Не знімаючи значущості Буяльського, все-таки це помилка воротаря, який не зміг зреагувати на нескладний удар, фактично долоньками забив собі м'яч. У матчі був бенефіс помилок воротарів. Бойко теж пропустив «метелика», хочу зауважити, вже не в перший раз. Щоправда, потім протягом гри виручав, а партнери перемогою нівелювали його помилку.

Відзначив би ліву зв'язку Миколенко - Сідклей. Саме через них проходило більшість ефективних атак. Подобається, що Віталій не боїться брати гру на себе, часто підключається в атаку і створює тиск біля чужих воріт. Так повинен грати сучасний захисник. Думаю, це правильний крок від Олександра Хацкевича довірити позицію молодому гравцеві. І бразилець відіграв матч на хорошому рівні, гідно замінивши Циганкова.

Зараз при такій великій кількості матчів буде мати значення наявність рівноцінної заміни. Гравці, що виходять на поле, не псують, а підсилюють гру. Єдина проблема для команди - граємо без нападника. Бракує гравця, який може продавити, зачепитися за м'яч, «потоптати» захисників. Головний тренер шукає потрібні варіанти, але поки позиція форварда проблемна.

Думаю, вікторія додасть впевненості команді в наступних важких матчах, які скоро побачимо. Хочу привітати тренерський штаб з перемогою, а хлопців з тим, що витримали тренерську установку і план на гру».

Київське «Динамо», нагадаємо, виграло у «Ренна» з рахунком 2:1. Після трьох турів команда Хацкевича ділить перше-друге місце в групі разом з «Астаною», маючи п'ять очок в активі. Наступний матч «Динамо» зіграє на своєму полі з «Ренном» восьмого листопада.