«Динамо» - ФК «Львів»: експертна думка

Динамо Київ 28 Жовтня, 11:43 890
«Динамо» - ФК «Львів»: експертна думка
Асистент наставника молодіжної збірної України Василь Кардаш, який провів шість сезонів у складі «Динамо», поділився своїми очікуваннями від матчу «біло-синіх» проти команди з його рідного міста.

- «Динамо» набрало хід. Команда справді забиває небагато, але в цій ситуації важливо, що вона здобуває максимум очок. Ми бачимо, що переможна серія у чемпіонаті триває. Важливо, що «Динамо» не відпускає далеко головного конкурента. Критика динамівської атаки справді має право на існування, але варто відзначати і те, як мало вони пропускають.

- Хто, на вашу думку, зараз визначає гру «Динамо» в атаці?

- Передусім, Беньямін Вербич. Він особливо цінний тим, що показав свій клас, навіть змінивши позицію. У ролі центрального форварда він виглядав доволі добре. Але й Віктор Циганков, як ми бачимо, проводить дуже сильний сезон. Особливо, якщо подивитися на його статистику – він багато асистує й сам забиває.

- На вашу думку, «Львів» спробує скористатися втомою «Динамо»? Чи ризикнуть гості часто вибігати в атаку?

- Звичайно, стратегію на матч обирає тренер. Побачимо, важко спрогнозувати. Але практика показує, що проти «Динамо» всі команди, окрім «Шахтаря», приїздять грати другим номером. Відповідно всі інші команди закриваються в матчах проти чемпіона та віце-чемпіона, бо дуже велика різниця у класі. Відверто кажучи, я востаннє дивився матчі «Львова», ще коли їх тренував бразилець Жилмар. Проте, справа в тому, що й у Юрія Бакалова основу команди складають гравці, які, так би мовити, більше полюбляють саме атакувати. Багато бразильців, які за своєю природою більше атакуючі футболісти. Думаю, що тут можна провести аналогію з «Шахтарем». У «Львова» теж атака бразильська, а відбирають м’яч переважно українці.

- Це означає, що у «Львова» будуть шанси в атаці?

- Звичайно, шанси можуть бути. Але «Динамо» навіть з урахуванням матчу в Лізі Європи та певних кадрових проблем усе одно має достатньо ресурсу, щоб не дати гостям нічого створити біля свої воріт. У «Динамо» доволі велика глибина складу, особливо в півзахисті. Тож однозначно вони мають грати з позиції сили. Багато команд у Європі грає за схожим графіком – нічого страшного. Очікую на перемогу господарів.


Знаєш хто переможе в цьому матчі? Реєструйся ТУТ і отримай додатково 500 грн на ставки.