28/10/2018 20:07 4088

Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Головний тренер «Динамо» - про домашню поразку від «Львова» (0:1).

- Якби ви знали, як сьогодні складеться гра, то ви б стали берегти футболістів, які перед матчем з «Шахтарем» «висіли» на картках?

- Бурду я навіть не планував випускати, бо, після рішення КДК по Кадару, будь-який неправильний рух міг коштувати жовтої картки, яка стала б четвертою для футболіста в цьому чемпіонаті. Буяльський дуже багато сил віддав в матчі з «Ренном» і у нас на його позиції є багато виконавців, які сьогодні і зіграли. Що стосується Морозюка, то у нього було розсічення і ми вирішили не ризикувати. Замість нього вийшов Циганков - футболіст, який більш націлений на атаку.

- У чому бачите причину поразки?

- Психологічний стан був і залишається хорошим. Але не вистачило чого? Не вистачило агресії, ризику. Команда суперника навіть не намагалася розкриватися, вони оборонялася в районі 25-30 метрів від воріт. Ми намагалися розтягнути оборону через фланги. І коли в першому таймі залишалися на фланзі один в один, то чомусь не йшли в обіграш, не шукали простору за спиною. Тому такий футбол і був.

У другому таймі команда суперника втомилася, з'явилися вільні зони, ми стали трохи агресивніше діяти, розкривали фланги. Але останнього пасу, нехай у нас було і небагато таких передач, ми не могли знайти. Не знаходили футболістів, хоча їх у штрафному було більш ніж достатньо. Ризик і агресія, гра один в один у таких ситуаціях, можуть дати перевагу.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше