«Минай» - «Динамо». Перемогло бажання Шапаренка

Динамо Київ 31 Жовтня, 15:58 1866
«Минай» - «Динамо». Перемогло бажання Шапаренка | 19-27
Кияни впевнено переграли «Минай» в матчі 1/8 Кубку України.

Кияни прогнозовано взяли мяч під свій контроль зі стартових хвилин. На 9-ій хвилині «біло-сині» могли повести в рахунку, проте Смирний пробив трохи вище перекладини після подачі Піварчиа. Господарі гру вирівняли і вже на 11-ій хвилині створили небезпечний момент, але Смокоровський не зміг переграти Бущана.

На 21-ій хвилині Гегедош після пасу Смокоровського вивів господарів вперед. 0:1

Після пропущеного гола кияни знову взяли гру під свій контроль, окупувавши половину поля суперника, але в першому таймі зрівняти рахунок не вдалося.

Друга половина матчу стала холодним душем для «Миная».

На 50-ій хвилині Шапаренко зрівняв рахунок, замкнувши простріл Піварича. 1:1

Після чотирьох хвилин по цьому голу Микола зробив дубль, відгукнувшись на пас з глибини. 0:2

Щоб забити третій гол кияни потратили ще чотири хвилини – Гармаш замкнув передачу Піварича. 1:3

Далі гра заспокоїлася і пішла під диктовку гостей. «Минай» навіть за такого рахунку не ризикував організовано йти в атаку, а намагався закинути на форварда, який мав зробити всю роботу за команду. Моментами, це виглядало цікаво, але до акцентованого удару по воротах не доходило. Кияни, розуміючи, що роботу зроблено, дозволяли супернику більше, ніж варто було.

В додані чотири хвилини Буяльський потішив публіку хорошим ударом в падінні через себе - голкіпер був на місці.

В результаті, враховуючи незрозумілий перший тайм, в другій половині гри кияни повністю переграли суперника, пройшовши до наступної стадії Кубку України.

Прочитати текстову трансляцію можна за даним посиланням.

Кубок України. 1/8. «Минай» - «Динамо»: 1:3

Голи: Гегедош – 20, Шапаренко – 50, 54, Гармаш – 58.

Попередження: Гегедош, Гавриленко, Микуляк, Беца, Пеняшко – Андрієвський,

«Динамо»: Бущан, Морозюк (К), Шапаренко, Андрієвський – (Че Че), Буено – (Гармаш – 46), Піварич, Бурда, Шабанов, Смирний, Супряга, Дуелунд – (Буяльський – 46).

Запасні: Рудько, Че Че, Гармаш, Кравченко, Буяльський, Русин, Попов.

«Минай»: Мелашенко, Беца, Ощіпко, Кобін, Стасюк, Гавриленко, Лобода, Микуляк (К), Піняшко, Смокоровський, Гегедош.

Запасні: Сидоренко, Минайленко, Нурієв, Капустей, Шпак, Сухомлий, Федак.