​Андрій Шахов: «Вже вкотре ТК «Футбол 1», так само як і його журналісти, придумує якусь фігню про «Динамо»

Динамо Київ 31 Жовтня, 16:32 2432
​Андрій Шахов: «Вже вкотре ТК «Футбол 1», так само як і його журналісти, придумує якусь фігню про «Динамо»
Заступник головного редактора тижневика «Футбол» Андрій Шахов прокоментував повідомлення каналу «Футбол 1» про відсутність головного тренера киян на матчі із «Минаєм».
— Цитую, наприклад, сайт Footboom. Київське «Динамо» вирушило на матч 1/8 фіналу Кубка України з «Минаєм» без головного тренера, інформує телеканал «Футбол 1».

Ключове в цьому останнє: «інформує телеканал «Футбол 1». В який вже раз телеканал «Футбол 1», так само як і його журналісти, придумує якусь фігню про «Динамо». То Хачеріді в «Зеніт» переходить, то... Та багато чого там було!

Тепер ось «Динамо» без Хацкевича поїхало. Неправда! Хацкевич в Ужгороді, і про це говорять кілька джерел, що знаходяться там.
А найголовніше, я не розумію, який в цьому сенс? Через дві години розпочнеться матч, і всі побачать, що зі своїми плітками «телеканал «Футбол 1» знову обісрався, що гріш ціна всім цим чуткам про «Динамо», що йдуть звідти.

Найдивовижніше, що в цьому випадку був свідомо програшний варіант, але думати тамтешніх журналістів, мабуть, не вчать. А вчать в першу чергу хвалити оранжево-посинілих і розпускати пасквілі про біло-синіх. Навіть по таких дрібницях.

«Ляп аби не мовчки» — зайвий раз переконуюся, що саме такий їх девіз, — написав Шахов на своїй сторінці в Facebook.