Кирило Крижановський: «Перемогли і добре. Ставлення до справи не змінилося»

Динамо Київ 31 Жовтня, 23:04 1493
Кирило Крижановський: «Перемогли і добре. Ставлення до справи не змінилося» | 19-27
Журналіст Кирило Крижановський прокоментував перемогу київського «Динамо» в матчі 1/8 фіналу Кубка України над «Минаєм» (3:1).
«Весь матч в одному моменті.
90-а хвилина, Гармаш в центрі поля «пофігістично» віддає м'яч суперниковй й навіть не намагається йти у відбір або створювати перешкоди. Отримавши оперативний простір в атаці, «Минай» створює гольовий момент, а Гармаш пішки повертається в свій штрафний майданчик.
Центральні захисники змушені міняти позиції, виходити на підстрахування ближче до флангу, в результаті чого пробивається удар без перешкод із зони опорного півзахисника.
Всім все одно, всі стоять і дивляться. Власне кажучи, це опис гри Динамо з 1-го по 45-у і з 57-ї по 90+4 хвилини.
Перемогли і добре. Ставлення до справи не змінилося», - написав Крижанівський на своїй сторінці в Facebook.