«Шахтар» вирвав перемогу над «Динамо», скориставшись вилученням Кендзьори

Динамо Київ 3 Листопада, 18:57 2394
«Шахтар» вирвав перемогу над «Динамо», скориставшись вилученням Кендзьори | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Фонсека нарешті зумів переграти Хацкевича в чемпіонаті України.

Перший тайм поєдинку 14-го туру УПЛ в Харкові пройшов за ігрової переваги «Шахтаря», проте динамівці відповідали досить гострими контратаками. Загалом, моменти біля воріт один одного створювали обидві команди. Так, шанси відкрити рахунок мали Мораєс і Вербич. «Гірники» грали першим номером, проте оборона «Динамо» діяла достатньо надійно.

А наприкінці першої 45-хвилинки, коли тем гри трохи заспокоївся, кияни організували гол: Піварич навісив із лівого флангу на Сідклея, той перевів м'яч на Шапаренка, який просто розстріляв ворота «Шахтаря» - 0:1!

На жаль для нас, другий тайм розпочався невдало: Вербич втратив чудову можливість подвоїти рахунок, вийшовши один на один проти Пятова.

А через кілька хвилин Миколенко, вибиваючи м'яч, потрапив ним у Мораєса, далі круглого підхопив Тайсон, який повернув м'яча екс-динамівцю, і Жуніор пробив Бойка - 1:1.

Ще за кілька хвилин «Динамо» організувало гол, м'яч у ворота Пятова відправив Циганков, проте арбітр не зарахував цю спробу, зафіксувавши офсайд. «Шахтар» залишав достатньо простору для атакувальний дій, проте «біло-синім» не вдавалося сповна ним скористатися. І з наближенням фінального свистка команди почали зменшувати оберти, здавалося, нічия в сьогоднішньому поєдинку влаштовувала обидві сторони...

Під кінець матчу найбільш активно до воріт «Шахтаря» намагався йти Шапаренко, проте ніхто з партнерів свого хавбека не підтримував. До того ж, «Динамо» втратило Шепелєва через травму, а Кендзьору - через другу жовту картку, яку для поляка буквально випросив у арбітра Тайсон. Не обійшлося й без штовханини у компенсований час.

А на останній хвилині Коваленко, який вийшов на заміну, пробив Бойка, вивівши «гірників» вперед. 2:1 - розрив між «Шахтарем» і «Динамо» зростає до восьми очок.