Динамо Київ 3 Листопада, 22:51 2022
Віктор Коваленко: «З «Динамо» завжди такі ігри - вони багато обороняються та шукають контратаки» | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» Віктор Коваленко поділився враженнями щодо матчу з «Динамо» (2:1) та переможного гола.
«З «Динамо» завжди такі ігри - вони багато обороняються та шукають контратаки. Пропустили гол під кінець тайму і довелося у другому таймі додавати в швидкості. Вийшов Тайсон і ми заворушилися, гра пішла, забили швидкий гол.

Установка від Фонсеки? У кожного одна установка - вийти і допомогти команді. Всі гравці, які вийшли, допомогли і вся команда молодці сьогодні.

У гольовому епізоді отримав м’яч, мав нагоду пробити, і вийшло, я гадаю, гарно. Це, можливо, один із найкрасивіших моїх м’ячів за «Шахтар», - сказав Коваленко прес-службі «Шахтаря».