10/11/2018 11:48 2036

Ротань розповів, чому пішов з «Динамо»

Екс-півзахисник «Дніпра», «Динамо» і збірної України Руслан Ротань розповів про те, чому пішов з київського клубу через півроку після підписання контракту.

«Мені сподобалося, як навесні діяла команда. Молодь, скажімо так, зацвіла, заграла, і це теж було частиною моєї роботи, бо і президент, і тренер просили допомогти саме з молодими футболістами: підтримати і морально, і подекуди словом, і на футбольному полі. Звісно, як футболісту мені хотілося більше грати, але я розумію, що в київському «Динамо» є конкуренція, і я не можу сказати: «Ставте мене, і я буду грати». Тренеру завжди видніше, і зараз я в ролі тренера так само це підтримую. Так, закінчився контракт, і його не продовжили, але в нас із Хацкевичем відбулася розмова ще до підписання договору. У лазареті був Сидорчук, і не було зрозуміло, наскільки важка в нього травма. Ми домовилися так: якщо процес реабілітації затягується, то контракт продовжуємо. Сергій, дякувати Богові, одужав, тож контракт ми, ясна річ, не продовжували», - сказав Ротань.
«Дійсно, мене кликали в «Зорю». Я відмовився, тому що варіант зі «Славією» видався для мене більш цікавим. Адже вони грали в кваліфікації Ліги чемпіонів. До того ж я думав спробувати себе за кордоном, а в Україні хотів грати в «Дніпрі», але всі ми знаємо, що з цією командою відбулося і відбувається донині. Тому варіант із «Зорею» у мене зірвався. Я зателефонував генеральному директору, чесно сказав, що хочу перейти до «Славії», подякував за добре ставлення до мене і за запрошення», - розповів Ротань.

Нагадаємо, цього року Руслан Ротань завершив кар'єру гравця і не так давно став асистентом головного тренера «Олімпіка» В'ячеслава Шевчука.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше