«Мовчання». Про що писала турецька преса після матчу з Україною

Збірна України 21 Листопада, 11:35 2232
«Мовчання». Про що писала турецька преса після матчу з Україною | 19-27
Турецькі ЗМІ традиційно для себе були небагатослівні.

Сплеск емоцій викликав коментар Мірчі Луческу, де він тонко натякає, що місцева преса не знає берегів у критиці. Деякі видання засунули футбол взагалі на треті ролі, виставивши вперед баскетбольні Євролігу і Єврокубок, матчі яких вчора також проходили в Туреччині. Дев'ять з десяти місцевих ЗМІ пишуть про одне й те ж, змінюючи в звітах, в принципі, тільки слова місцями. Тому ми постараємося просто процитувати найцікавіше зі сторінок місцевих видань.

Takvim вирішив просто пройтися по сумній констатації, залишивши критику для інших: «На рахунку Мірчі Луческу тільки 4 перемоги в 17 іграх біля керма національної збірної. В семи з них не вдалося забити. І це знову робить його мішенню для критики в соціальних мережах»
.

Згодні з колегами і в Sözcü Gazetesi, відзначаючи проблеми головної команди країни із забитими м'ячами. «Турецька збірна хотіла порадувати своїх шанувальників перемогою. Однак, схоже, команда під керівництвом Мірчі Луческу забула, як перемагати. Уже чотири гри національна збірна не знає голів». Можна лише додати, що безгольова посуха команди Луческу триває вже 360 хвилин: після дубля Акаби у вересні в шведські ворота національна збірна не забиває.

«Мовчання». Про що писала турецька преса після матчу з Україною - изображение 1

Hürriyet зробив акцент на відвідуваності та визнає, що гра виявилася оглядом молоді: «Трибуни стадіону були незаповненими. Вперше на матчі національної збірної довелося спостерігати так багато вільних місць. В цілому, цей матч був шансом від Луческу для молодих гравців. 19-річний Мюлдюр вчора дебютував у національній збірній, найстаршим виявився 30-річний Болат, а середній вік команди склав 23,9 роки». Для порівняння, середній вік «жовто-синьої» команди виявився 23,3 роки.

«Мовчання». Про що писала турецька преса після матчу з Україною - изображение 2

«Легендарний Андрій Шевченко і Мірча Луческу, який вніс великий внесок в розвиток українського футболу, були головними гравцями в цьому 90-хвилинному матчі, - пише Türkiye Gazetesi. Важко зрозуміти, що саме в контексті має на увазі видання. Можна припустити, що мова про велику кількість молоді в командах і також безперервні заміни по ходу другої 45-хвилинки. - Матч починала дуже молода збірна господарів. У команди Зінченка з «Ман Сіті», Коноплянки з «Шальке» і Макаренка з «Андерлехта» краще тримався м'яч. У перерві заміни в передній лінії допомогли турецькій збірній заграти активніше в атаці, проте голкіпер мадридського «Реала» Андрій Лунін голів уникнув», - відзначають турецькі колеги в статті із заголовком «Зариття без смаку». Взагалі, в заголовках турецькі видання вступили в цікаву конкуренцію. Але також багато з них були на один лад і пов'язані якраз з не найяскравішим видовищем, яке ми вчора бачили на полі в Анталії.

«Мовчання». Про що писала турецька преса після матчу з Україною - изображение 3

Найбільш багатослівними виявилися журналісти видання Sabah, які все своє красномовство постаралися направити на критику головного тренера збірної Туреччини, давши матеріалу ще і соковитий заголовок: «Мовчання». «Пригоди Мірчі Луческу з національною збірною почалися з матчу проти України [у вересні 2017 року] і на ній же повинні закінчитися зараз. За цей час збірна стала лабораторією Луческу. У кожному матчі стартовий склад команди відрізняється. Наставник починає втрачатися в просторі, звинувачуючи або гравців, або клуби. Луческу подумки не живе з національною збірною, а гравці не бачать підтримку румунського фахівця».

«Мовчання». Про що писала турецька преса після матчу з Україною - изображение 4