21/11/2018 12:07 972

​Йожеф Сабо: «В матчі проти турків Миколенко діяв, як справжній мужик»

Колишній наставник збірної України Йожеф Сабо в інтерв’ю 1927.kiev.ua розповів, від чого залежить майбутнє збірної України.

— Мені гра дуже сподобалася. Можна сказати, що експеримент Андрія Шевченка вдався. Була боротьба і цікавий футбол від обох команд. Особливо можна виділити перший тайм. Хоча початок гри був невпевненим, далі наша збірна почала вести гру, атакувати. Суперник часто губився на полі.

— Чи не залишило у Вас питань суддівство?

— Суддя все правильно робив. Він підтримував паритет товариського матчу. Якби одна із команд завершила гру в дев’ятьох – що це дало б? Обидва тренери експерементували і арбіт повів себе, як професіонал, розуміючи це і беручи до уваги статус поєдинку. Рахунок на табло мало кого цікавить в таких матчах. Особливо це стосується тренерських штабів.

— Хто із дебютантів нашої збірної Вам сподобався найбільше?

— Всі хлопці молодці. Добре відіграли. Головне, щоб вони й надалі були справжніми професіоналами по відношенню до своєї кар'єри. Від цього залежить і майбутнє нашої збірної. На моєму віку, багато футболістів погубилися через недбале відношення до футболу. Вони отримували хороші гроші по контрактах, але грати і тренуватися не хотіли. Гуляли, спивалися і таке інше. Сподіваюсь, до цього покоління такі речі не відносяться і вони будуть справжніми професіоналами. Я їм щиро бажаю тільки рости і додавати в кожній грі.

Вже сьогодні ми бачимо, що у збірної України є майбутнє. Дебютували два десятки новачків за Андрія Шевченка. Багато із них будуть одними із лідерів нашої збірної. Той же Швед буде першокласним півзахисником. Це лише питання часу.

— Шапаренко діяв на незвичній для себе позиції. Це вказівка тренера чи ініціатива самого гравця?

— Він входив у вільні зони. Думаю, це було завданням тренера. Якщо є вільна зона, гравець має в неї входити. Миколу замінили не через помилки, просто потрібно було дати час іншому гравцеві.

— Миколенко за свою гру явно отримає порцію схвальних відгуків…

— Віталій на них заслуговує, але головне, щоб його не перехвалили. В матчі проти турків він діяв, як справжній мужик – був холоднокровним, не поступався в боротьбі, нав’язував гру суперникові. У нас на очах виріс чудовий футболіст. В тренерському штабі «Динамо» працюють не сліпі люди. Вони чудово знають потенціал своїх гравців. Зараз рівень гри Миколенка вище, ніж у Йосипа Піварича - основного гравця збірної Хорватії.

— Останні матчі лише підтвердили, що Пятов - незамінний №1?

— Він був і залишається першим номером в нашій збірній. Звісно, шкода Бойка. Як тільки матч без турнірного значення, так він пустить якусь «пінку». Денисові зараз дуже важко. Думаю, він просто «вбитий» цими невдалими діями, які значно попсували його реноме. Нам лише залишається чекати на те, буде рости Лунін. Інших варіантів, поки що, не видно.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше