Лунін у першому повному матчі в Ла Лізі допоміг «Леганесу» обіграти «Алавес»

Світовий футбол 24 Листопада, 10:04 1239
Лунін у першому повному матчі в Ла Лізі допоміг «Леганесу» обіграти «Алавес» | 19-27
«Леганес» здобув першу перемогу за півтора місяця. Підопічні Маурісіо Пеллегріно вдома мінімально перемогли «Алавес», а український голкіпер Андрій Лунін вперше провів повний матч у чемпіонаті Іспанії.

Леганес виходив на матч без травмованого основного голкіпера Івана Куельяра, якого замінив наш Андрій Лунін. Побачити його у якомусь серйозному епізоді майже не вдалося: Леганес домінував протягом усього поєдинку, а в Алавеса гра особливо не йшла. Втім, у першому таймі українець кілька разів дуже невпевнено грав на виході – особливо на 12-й хвилині, коли не дійшов до подачі й дозволив замкнути її Рубено Собріно. Після цього Лунін заспокоївся й діяв якщо не блискуче, то точно безпомилково.

Його візаві – Фернандо Пачеко – грав набагато нервозніше. Так, на 15-й хвилині Ен-Несірі ледь не перекинув його, елегантно пробивши головою після подачі у штрафний. Кілька разів голкіпер гостей випускав м'яч з рук, але основна біда була не у ньому, а в Леганесі – його футболістам вдавалося практично все, крім голів. На 42-й хвилині цей недолік виправив Юссуф Ен-Несірі, який пробив метрів з 10-ти після прекрасної комбінації з прострілом Хонатана Сілви – 1:0.

Другий тайм мав досить рваний темп внаслідок різноманітних зупинок, дрібних фолів та подвійних замін, але на формі Леганеса це не позначилося ніяк – команда неслась уперед. Так, на 59-й непогано пробивав Гвідо Карільйо, на 67-й Пачеко витягнув шикарний постріл Оскара Родрігеса, кілька разів небезпечно вривався Ен-Несірі. Алавес прокинувся в останні 10 хвилин, однак нічого гострішого за два щільних удари Ібаї Гомеса над поперечиною створити гостям так і не вдалося.

Зрештою, відігратися підопічні Абелардо не змогли. Леганес здобув третю перемогу в сезоні, набрав 13 очок та піднявся на 16-е місце в турнірній таблиці. Алавес має у активі 23 очки й поки залишається на 4-й позиції.

Наставник Леганеса Маурісіо Пеллегріно оцінив гру українського голкіпера Андрія Луніна.

«У Луніна були свої максимуми та мінімуми, втім, як і у всіх гравців. В деяких ситуаціях він занадто поспішав. Лунін повинен добре вивчити своїх партнерів по команді. У нас є 3 хороші голкіпери, які завжди готові допомогти команді. Що стосується команди в цілому, то у нашій грі слід багато чого покращити.
На сьогоднішній день нашим основним воротарем залишається Куельяр. Він провів декілька хороших матчів. Гру Луніна поки важко оцінювати, оскільки він провів лише 2 повні поєдинки. Щодо вибору основного голкіпера на наступний матч, то поки не будемо поспішати з висновками.
Якщо всі голкіпери здорові та в хорошій формі – це тільки краще для команди», – цитує Пеллегріно El Confidencial.