«Олександрія» обіграла «Динамо» та обійшла киян у турнірній таблиці

Динамо Київ 25 Листопада, 21:23 2829
«Олександрія» обіграла «Динамо» та обійшла киян у турнірній таблиці | 19-27
Виїзд киян до Олександрії обернувся поразкою і втратою другого місця.

Зустріч в Олександрії закінчувала ігрову програму 16-го туру чемпіонату України, в якому «Шахтар» встиг втратити очки в матчі з ФК «Львів» (0:0). Тож «Динамо» повинно було скористатися шансом, щоб трохи скоротити дев'ятиочкове відставання від «гірників».

Проте вже на 3-й хвилині поєдинку переможні наміри киян були поставлені під сумнів через гол екс-динамівця Цурікова. Скориставшись навісом із правого флангу від Банади, Андрій у дотик відправив м'яч у ворота «Динамо» - 1:0.

Зазначимо, що гольовій атаці «Олександрії» передував відвертий фол на Буяльському, на який арбітр не зреагував, незважаючи на протести «біло-синіх».

Пропущений у дебюті гол і дивне суддівство змусили «Динамо» йти вперед, і біля воріт господарів було створено багато моментів, могли забивати Циганков і Шапаренко.

Нарешті, на 33-й хвилині рахунок зрівняв Беньямін Вербич. Словенець влучно пробив головою після діагоналі від Томаша Кендзьори - 1:1.

До перерви свій момент мала й «Олександрія» - Задерака з близької відстані пробив невлучно.

Другий тайм активніше розпочало «Динамо», проте до справжніх гольових шансів справа не доходила. А на 57-й хвилині помилка Бойка, який у своєму штрафному налетів на Цурікова, призвела до пенальті у ворота киян.

Денис вгадав напрям польоту м'яча, але виправитися не зміг - Запорожан знову вивів «Олександрію» вперед - 2:1.

Динамівці ж свої моменти марнували: робити дубль міг Вербич, Миколенко влучив у поперечину... Не можна не відзначити, що й голкіпер «Олександрії» Юрій Паньків піймав кураж і діяв дуже надійно. А в кінцівці поєдинку «городяни» вже сіли в оборону всією командою.

У підсумку - перемога «Олександрії», яка дозволили команді Володимира Шарана набрати 33 очки та обійти «Динамо» у турнірній таблиці УПЛ. Кияни з 32 очками опустилися на третє місце.