26/11/2018 17:20 481

В’ячеслав Заховайло: «Неправильно за кілька помилок «знімати голову» голкіперові»

Футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло поділився думками про поразку «біло-синіх» в матчі 16-го туру проти «Олександрії».

— «Олександрія» грала тактично грамотно, перекрила фланги, зіграла дуже агресивно і компактно. Однозначно не можна сказати, що вони переграли киян, але за рахунок того, що «Динамо» зробило кілька помилок і мало купу моментів, але не реалізувало їх. Футбол буває іноді несправедливим. Це нормально. Не можна сказати, що кияни «сачкували». Вони теж грали на перемогу, як і «Олександрія». Була віддача.

Кілька тижнів тому я писав про те, що Сидорчука можна використовувати на позиції правого захисника. Не можна сказати, що він «зіпсував кашу», грав нормально. На рахунок того, що Денис Бойко «наварив» - таке теж буває із голкіперами. Сидорчук там догравав момент і не зрозуміло, чому він вибіг. Дитяча помилка. За кілька помилок «знімати голову» голкіперові неправильно. У гравців буває полоса невдач. Чим більше тиску на голкіперів, тим більше вони нервуються, помиляються. Невже тільки один Бойко помиляється? В крайньому випадку, назвіть мені того, хто сьогодні зіграє краще за Дениса. Йому потрібно переглянути ці ситуації, заспокоїтися і зібратися із думками. Якщо міняти після кожної помилки голкіпера, то грошей не вистачить.

— Шанси на чемпіонство вже втрачені?

Після цієї поразки гірше для «Динамо» не стало. Було відставання 8 пунктів, тепер 9. У Києві будується нова команда. Все йде «по накату». Швидше всього, в цьому сезоні чемпіонами кияни не стануть.

— Під час першого голу був фол на Буяльському. Чому цей епізод залишився поза увагою?

— Нехай такі моменти коментують колишні судді та експерти, які в цьому розбираються. Це дуже складно. Навіть спеціалісти часто губляться в трактуванні окремих моментів. В Чехії в цьому турі в одному із матчів теж було неоднозначне суддівство. Хоча в них і є відеоповтори, але там таке судили... Все залежить від кваліфікації арбітрів. Про те, чи вміє судити арбітр можуть сказати глядачі, відповівши на питання, чи заважав він їм дивитися футбол.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше