Динамо Київ 29 Листопада, 19:52 2320
«Динамо» у надважкому поєдинку здолало «Астану» та достроково вийшло у плей-офф Ліги Європи з першого місця | 19-27
Київське «Динамо» обіграло «Астану» на її полі (1:0) у 5-му турі ЛЄ 2018/19.

Перший гольовий момент за казахами. Бойко на 7-й хвилині зіграв на перехопленні так, що ідеально викотив під удар супернику, який банально пробачив, не влучивши у площину. На 9-й трапилось справжнє бомбардування динамівців – гравці Астани дивом не зуміли проштовхнути м'яч у ціль, довелось навіть з лінії воріт польовому гравцю киян Бурді виносити. За стартові 10 хвилин 5:0 за ударами (3:0 за моментами) на користь господарів, а команда Хацкевича з величезними труднощами центр поля переходить. Дещо налагодивши контроль, гості почали припускатись значного браку при передачах. Зате хоч біля своїх воріт спокійніше стало.

Перший же прицільний удар та ефектний момент Динамо завершився голом. Че Че віддав на Циганкова, той невловимим пасом п'ятою викотив на хід Вербічу, і словенець не дуже сильно, але ідеально точно пробив у дальній кут.

Відзначаємо всю комбінацію гостей і те, як Шапаренко витягнув на себе гравця, щоб звільнити зону для бразильського партнера.

Муртазаєв вкотре втратив 100-відсотковий шанс. Вінгер Астани опинився в абсолютній самоті у воротарському Бойка, але навіть не влучив по м'ячу. Розкішна нагода – голкіпер киян міг і не виручити. Незважаючи на очевидну перевагу казахів за всіма показниками, у рахунку після 45-и хвилин веде Динамо. Ідеальна реалізація!

Після перерви господарі знову відчутно переважали. Марін Томасов накрутив кількох захисників, але партнер пробив прямо в Бойка. Той же екс-вінгер збірної Хорватії пробивав уже небезпечніше, але воротар Динамо мав брати цей м'яч і не без проблем зробив це. Циганков ледь не отримав важку травму коліна в жорсткій верховій боротьбі з казахом – було дуже боляче, однак пронесло.

Кілька ударів Астани – без небезпеки для киян. Рукавіна вже пробив прицільніше, та знову вище. А ось Муртазаєв з кількох метрів промахнувся – і знову диву дивуєшся, як?! Божевільна статистика за півгодини гри по перерві: 60 на 40 контроль м'яча, 6:0 за ударами на користь казахів. Хацкевич вирішив змінити ситуацію заміною єдиного форварда на опорника Сидорчука. Майже відразу Че Че пробиває здалеку – Еріч на місці. Перший удар киян у другому таймі трапився аж на 77-й хвилині.

Рукавіна на 81-й фантастичним ударом ледь не зніс поперечину воріт Динамо, на добиванні невлучно пробиває Шомко. Майже всю атакувальну лінію змінює Хацкевич з надією зберегти переможний результат. Трохи раніше замість Шапаренка вийшов Гармаш, а ось капітана Циганкова міняє номінальний захисник Морозюк. Арбітр додав аж 5 хвилин, але навала господарів не принесла плодів, окрім жовтих карток для Гармаша і Че Че.

Астана завдала на 16 ударів більше (22 загалом), але дивовижний нефарт завадив господарям взяти очки.

Астана – Динамо – 0:1

Гол: Вербіч, 29