Мхітарян – "Мікі-чарівник" для "Дортмунда"

Світовий футбол 17 Вересня, 11:56 442
Мхітарян – Мікі-чарівник для Дортмунда
П'ять перемог з п'яти ігор - Борусія несеться по Бундеслізі. Велика заслуга в цьому Генріха Мхітаряна. Новачок команди вже вразив своєю грою, як і колишня зірка дортмундців - Сіндзі Кагава, - пише німецьке видання "Bild".

П'ять перемог з п'яти ігор - Борусія несеться по Бундеслізі. Велика заслуга в цьому Генріха Мхітаряна. Новачок команди вже вразив своєю грою, як і колишня зірка дортмундців - Сіндзі Кагава, - пише німецьке видання "Bild".

Сила, з якою грає Мхітарян - дуже потрібна "Дортмунду". Завдяки своїй техніці та чуття гольового моменту він поєднує в собі якості Маріо Гьотце і Сіндзі Кагави.

Босс "Борусії" Ханс - Йоахім Вацке розсипався в компліментах новачкові "Дортмунда":

"Мікі - як Сіндзі Кагава. Зараз він показує прекрасну гру. Завдяки Мхітаряну, "Дортмунд", як два роки тому - вкрай небезпечний через півзахист. Вірмен, з його непереборним стимулом, чудово "підносить снаряди" для Роберта Левандовські. Або він пропонує себе на фінальній стадії атаки: у чотирьох матчах Мікі забив три голи.

Ватцке хвалить Мхітаряна: "Мікі робить те, що від нього вимагається дуже добре - як ми і очікували. Як тільки він повернувся після травми, було помічено вже на тренувальному зборі в Швейцарії, що Мікі надає команді великого розмаху, - говорить босс "Борусії" Ханс - Йоахім Вацке.