06/12/2018 18:25 1420

«Динамо» прокоментувало інформацію про вимогу відставки президента УПЛ

Як «Динамо» хотіли затягти в скандал...

УПЛ 6 грудня хотіла скликати засідання всіх клубів чемпіонату, але в підсумку збори було зірвано. Також, за деякою інформацією, окремі клуби виступили з вимогами про відставку нинішнього президента УПЛ Томаса Грімма.

Оbozrevatel зв'язався з заступником генерального директора «Динамо» Сергієм Мохником, який повинен був представляти киян на зборах УПЛ. Функціонер «Динамо» не перестає дивуватися причині зриву засідання та запевняє, що Грімма ніхто не хотів виганяти.

«Відразу хочу сказати, що ніяких заяв про відставку Томаса Грімма з посту президента УПЛ я не робив. Зрозуміло, Ігор Циганик написав, і всі пішли за ним. Але як я міг вимагати відставки Грімма, якщо не було самого засідання? Просто не зібрався кворум, збори на відбулися», - сказав Мохник.
«Питання такого взагалі не було, таке ніхто не обговорював і до порядку денного не вносив. Говорив недавно з Гельзіним, мовляв, ви разом із «Зорею» мене «підтримали у відставці Грімма», то він теж сміється... Загалом, тут немає про що говорити - кворум не зібрався і не було повноважень навіть відкрити засідання. Тому говорити «представник «Динамо» на засіданні вимагав відставки президента УПЛ» - це взагалі незрозуміло що», - запевняє функціонер «Динамо».

Також Сергій Мохник дуже скептично ставиться до офіційної причини зриву зборів.

«Я був на шляху до Будинку футболу, мені подзвонили представники деяких клубів і сказали, що вони не їдуть до Києва. Причина - нібито у них зламалися автомобілі. У 5-ти учасників з 6-ти, які не приїхали... Тоді, напевно, треба змінювати вид транспорту. У «Ворскли», кажуть, одразу дві машини поламалися - і у генерального, і у спортивного директора...», - розповів Мохник.

Заступник гендиректора «Динамо» хоч і готовий в будь-який момент прибути на збори учасників УПЛ, але не впевнений, що вони відбудуться 20 грудня (дата, на яку перенесли збори).

«Що далі? Згідно зі статутом, на 20 грудня Прем'єр-ліга призначила повторне проведення зборів. Далі ж ми, «Динамо», готові брати участь - хоч 20-го, хоч 21-го, хоч в будь-який інший день. Ну а як далі буде - тут, як то кажуть, «хто його знає?», - резюмував функціонер.
Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше