07/12/2018 12:21 1456

Представники НСК «Олімпійський» розповіли, чи витримає газон стадіону проведення двох матчів поспіль

12 грудня головна арена країни прийматиме матч Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Ліон», а наступного дня, 13 грудня, на ній проведуть поєдинок Ліги Європи «Динамо» та «Яблонєц».

- Ми з розумінням поставилися до позиції Європейського футбольного союзу, який керувався міркуваннями безпеки для всіх учасників матчу. Звичайно, для НСК «Олімпійський» проведення одразу двох єврокубкових поєдинків поспіль – ситуація виняткова. Проте, зважаючи на багаторічний успішний досвід співпраці з УЄФА та ФФУ в організації футбольних змагань, максимальну готовність усіх служб стадіону та високий професійний рівень персоналу, ми можемо запевнити, що обидва матчі будуть організовані згідно з усіма вимогами УЄФА. Ми тісно співпрацюємо з відповідними службами донецького «Шахтаря» та київського «Динамо», щоб гарантувати комфортне перебування на території стадіону для всіх вболівальників та учасників матчів, - прокоментував ситуацію генеральний директор НСК «Олімпійський» Валентин Груздєв.

Головний агроном НСК «Олімпійський» Максим Стельмах також запевнив, що поле столичного стадіону готове.

- Як для початку грудня і аномально холодного листопада, поле у досить гарному стані. Ми його готували до проведення зимових матчів, тому попри те, що останні поєдинки проводилися за умов низького температурного режиму – до -15 градусів, а також того, що нам доводилося очищувати поле від снігу, воно залишається готовим до проведення матчів. Потрібно зазначити, що візуальний вигляд поля наразі дещо гірший, ніж функціональний. Потрібно дати газону можливість відновитися. Цей процес повільний, проте панікувати точно не варто.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше