Світовий футбол 8 Грудня, 21:43 1212
Зозуля забив гол та знову отримав червону картку – він лише повернувся після дискваліфікації | 19-27
Нападник «Альбасете» Роман Зозуля був вилучений у матчі 17-го туру іспанської Сегунди проти «Осасуни».

В першому таймі Зозуля зумів відзначитись забитим голом, на той момент, відновивши рівновагу в рахунку.

Після перерви український форвард отримав два попередження. Першу жовту картку Зозуля побачив перед собою на 77-й хвилині, а ще через 10 хв був змушений достроково покинути поле.

Нагадаємо, що Роман пропустив попередній матч своєї команди проти «Алькоркона» через дискваліфікацію після вилучення в 15-му турі Сегунди проти «Ельче».