Рейтинг клубів УЄФА. «Динамо» не змогло втриматися в топ-20

Динамо Київ 14 Грудня, 10:51 1679
Рейтинг клубів УЄФА. «Динамо» не змогло втриматися в топ-20
Зміни в позиціях наших клубів у таблиці рейтингу в порівнянні з минулим єврокубковим тижнем могли відбутися хіба що в гірший бік.

Полтава, здобувши лише одну перемогу, так і не перекрила «подачки» від УЄФА за участь в груповому етапі. При наступному виході на міжнародну арену «Ворскла» буде сіятися за коефіцієнтом країни, який є вищим, аніж особистий коефіцієнт «Ворскли» за останніх п'ять років.

«Динамо» за підсумками групового етапу не втрималося в топ-20. Поразка від «Яблонця» не додала двох балів, які б допомогли скинути з «хвоста» «Бешикташ» та «Монако» і не дозволили б «Шальке» визирнути з-за спини. Навесні кияни можуть відвоювати кілька позицій, але можуть також і втратити, бо позаду перебуває група активних і рішучих учасників єврокубків.

Для «Шахтаря» практично нічого не змінилося за винятком того, що суттєво понизилися шанси фінішувати в топ-10. Також потрібно весь час оглядатися назад, бо такі зубри як «Челсі», МЮ, «Тоттенгем», «Наполі» можуть взагалі витіснити «гірників» з першої п'ятнадцятки.

На вершині рейтингу – без змін. Топ-5 мають значний відрив від всіх інших, а ПСЖ за рахунок перемоги над «Црвеною Звездою» і виходу в плей-офф ЛЧ перейняв статус першого переслідувача елітної групи.