Футбол України 14 Грудня, 12:26 775
Ковалець: «Перше місце в групі Ліги Європи пом'якшує гіркоту поразки «Динамо» від «Яблонця» | 19-27
Колишній наставник молодіжної збірної України Сергій Ковалець підсумував виступ «Динамо» в груповому раунді Ліги Європи.
«Динамо не змогло належним чином налаштуватися на матч проти Яблонця. Якщо в першому таймі кияни, м'яко кажучи, зіграли невдало, то в другому, коли увімкнулися, м'яч у ворота не йшов. Однак цей матч дасть тренерському штабу матеріал для аналізу. При цьому не варто забувати, що Динамо з першого місця вийшло в плей-офф Ліги Європи. Це пом'якшує гіркоту поразки від чеської команди.

Що стосується самої гри, то «біло-синім», особливо в першому таймі, не вдавався швидкий перехід з оборони в атаку. Молоді ще дуже багато потрібно працювати, щоб в подібних матчах вміти досягати результату.

Які перспективи Динамо в Лізі Європи? Важко сказати. Молодь поки росте, а суперники у «біло-синіх», попри статус сіяної команди, в 1/16 фіналу можуть попастися дуже серйозні. Хочеться вірити, що участь в цьому турнірі дасть команді Олександра Хацкевича більше руху вперед», – цитує Сергія Ковальця портал zbirna.com.