Миколенко: «Хочу залишитися в «Динамо» років на 8. Про яку відсутність мотивації йде мова?»

Динамо Київ 14 Грудня, 20:37 1242
Миколенко: «Хочу залишитися в «Динамо» років на 8. Про яку відсутність мотивації йде мова?»
Захисник «біло-синіх» запевняє, що в йому приписали слова, яких він не говорив.

Захисник київського «Динамо» Віталій Миколенко щиро здивований поширеній на сайті Tribuna.ua інформації про те, начебто він пояснив у розмові з фанатами поразку киян чеському «Яблонцю» в матчі заключного туру групового турніру Ліги Європи відсутністю мотивації.

- Мені навіть важко збагнути, звідки такі нісенітниці могли з'явитися. Я справді розмовляв із фанатами. Підійшов до сектору «Родичів», подарував їм свою футболку. Потім було питання від хлопців: «Як так?» - стандартне у таких випадках. Я розмовляв з одним із провідних представників їхнього руху. Знаю цього хлопця ще з того часу, як вони приїздили до нас на базу. Якби у мене були його контакти, думаю, він би підтвердив мої слова.

Так ось, почув питання: «Що сталося? Вам що забракло мотивації?».

Відповів так, як думаю: «В «Динамо» я 8 років і хочу відіграти за киян ще як мінімум стільки ж. Про яку відсутність мотивації може бути мова? Тим паче, мені всього 19 років».

Ми потисли одне одному руки і розійшлися. А вранці прокинувся і читаю, що начебто сказав те, чого не було навіть у думках. Важко збагнути, звідки ростуть ноги. Сумніваюся, що то фанати мене не так зрозуміли. Вочевидь хтось проходив поряд, почув уривок нашої розмови, слово «мотивація». А решту додумав. Прикро, бо поразка мене засмутила. Не буду говорити за всіх хлопців, але мені дуже хотілося закрити рік перемогою. Та, думаю, не тільки мені. Просто гра не пішла з самого початку. У першому таймі ми виглядали якось важко. Лише після перепочинку в перерві заграли агресивніше. Тільки забити, на жаль, не вдалося.