Товариська гра
Легія
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90'
    ВСЕ. Арбітр нічого не додав майже до основного часу! Матч завершено з рахунком 1-1. Гол у складі Динамо забив Цитаїшвілі.

Нагадуємо, що вже завтра кияни будуть грати проти Нефтчі о 16:00.
  • 88'
    Бущан знову в грі, рятує команду після удару з-за меж штрафного.
  • 85'
    Дуелунд пробив дуже вище воріт, до воріт було 25 метрів.
  • 81'
    Перекинув стінку гравець Легії, Бущан встиг зреагувати на удар і перевів мяч на кутовий.
  • 80'
    Буяльський фолить біля свого штрафного. Дуже небезпечний штрафний Легія виконає.
  • 77'
    Прашелік отримав жовту картку за зрив атаки.
  • 76'
    Каргбо з-за меж штрафного пробив дуже слабко і у руки голкіперу.
  • 75'
    Буяльський віддав на Дуелунда, який з 11 метрів пробив вище воріт.
  • 73'
    Мали виходити вперед поляки, однак Бущан знову рятує Динамо після виходу один на один з гравцем Легії.
  • 72'
    Каспер Косташ пробив з-за меж штрафного, Бущан обрав правильную позицію і спокійно забрав мяч до рук.
  • 67'
    Виграли другий поверх гравці Легії, але удар вийшов не точним.
  • 66'
    Кадар порушив правила біля власного штрафного. Гострий стандарт виконають поляки
  • 63'
    А ось відповідь Динамо, Миколенко подав до штрафного, Буяльський пробив головою у поперечину
  • 62'
    Бущан у неймовірному стрибку рятує команду після удару з близької відстані
  • 60'
    Каргбо в офсайді опинився
  • 58'
    Багато боротьби у центрі поля, перші 15 хвилин без моментів пройшли
  • 53'
    Русин в офсайді.
  • 52'
    Дуелунд з-за меж штрафного пробив, голкіпер не без проблем парирував удар. Буде кутовий.
  • 51'
    Перший кутовий у другому таймі, виконають його гравці Легії.
  • 49'
    Втікали до гострох контратаки поляки, однак відпрацював у захисті Каргбо і допоміг команді відбитися.
  • 47'
    Активніше почали тайм наші футболісти, однак без моментів.
  • 46'
    Другий тайм розпочався.На другу половину зустрічі "Динамо" виходить у такому складі: Бущан - Миколенко, Кадар, Кадірі, Караваєв - Андрієвський, Дуелунд, Буяльський, Каргбо, Де Пена - Русин.
  • 45'
    ВСЕ! Перерва. Рахунок 1-1, відпочиваємо 15 хвилин.
  • 44'
    ГОООООООЛ. Шепелєв віддав на Цитаїшвілі, який з 13 метрів пробив у дальній кут.
  • 43'
    Цитаїшвілі падає у штрафному, було дуже схоже на пенальті, але рефері порушення не фіксує.
  • 39'
    Відбились поляки, але не надовго, Шепелєв підхопив мяч біля штрафного Легії і заробив стандарт.
  • 38'
    Черговий кутовий заробили кияни. По такій грі це шанс на момент
  • 37'
    Росоляк потужно пробив повз ворота.
  • 31'
    Цитаїшвілі головою пробив повз ворота.
  • 30'
    Кенджора подав до штрафного, Солю пробити не дали.
  • 28'
    Фран Соль в офсайді.
  • 27'
    Піварич подав до штрафного, Цитаїщвілі намагався пробити, однак виграти другий поверх не зміг.
  • 26'
    Позаду 25 хвилин, а у киян не було ще жодного моменту
  • 23'
    Легія втікала до гострої контратаки два в два, однак остання передача не вийшла і атака завершилась втратою.
  • 20'
    Сидорчук після подачі з кутового пробив повз ворота.
  • 19'
    Перший кутовий заробили кияни
  • 18'
    З гострого кута відбувся удар по воротах Бойка, Денис на місці.
  • 16'
    Піварич пробив прямо у стінку.
  • 15'
    Цитаїшвілі гострий стандарт заробив прямо перед воротами Легії.
  • 13'
    ГОЛ. Антоліч вийшов віч на віч з Бойком і спокійно переграв Дениса, пробивши у ближній кут.
  • 12'
    Гострий момент! З 20 метрів гравець Легії пробив без перешкод, вище воріт.
  • 10'
    Словенець продовжує гру, все гаразд.
  • 9'
    Неприємний момент, Вербич на газоні. Словенець отримав пошкодження.
  • 8'
    По лівому флангу проривався нравець Легії, його зупинив Цитаїшвілі, який перевів гру на кутовий.
  • 6'
    Другий поверх кияни спокійно виграли і відвели загрозу від воріт Бойка.
  • 5'
    Черговий кутовий для Легії
  • 4'
    Легія перехопила ініціативу, польский клуб провів декілька гострих атак.
  • 3'
    Перший кутовий у матчі. Легія виконала корнер, однак без удару, кияни відбились.
  • 2'
    Динамівці захопили перевагу на перших хвилинах матчу, Легія всією командою на своїй половині поля.