help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    Гру завершено!
  • 90'
    Дві хвилини додав арбітр.
  • 90'
    Довго вводив м'яч голкіпер Нефтчі у гру. Кияни підхопили м'яч у центрі і організували атаку, але захист накрив Вербича.
  • 87'
    Шапаренко один на трьох гравців виривався,але втратив м'яч, оступившись, на швидкості.
  • 84'
    Цитаїшвілі закручував під дальню стійку зі штрафного удару - польовий гравець допоміг кіперові Нефтчі. Найнебезпечніший момент киян у другому таймі.
  • 82'
    Піварич навісив на дальню стійку - неточно.
  • 81'
    Сидорчук порушує правила в центрі поля у відборі.
  • 79'
    Шапаренко класно підхопив м'яч, пройшов у центрі суперника, але віддав неточний пас поблизу карнго майданчика суперника.
  • 78'
    Кияни на кілька хвилин взяли в облогу ворота суперника, але все завершилося вільним ударом.
  • 74'
    Соль міг забивати, але не влучив по воротах.
  • 73'
    Кияни розігрують кутовий - знову без небезпеки біля воріт Нефтчі
  • 71'
    Плателас дальнім ударом потужно пробиває ворота Бойка - 2:1
  • 69'
    Подвійна заміна у Нефтчі: Мамаду Кане і Рахмад Каджієв у грі.
  • 68'
    Шепелєв надто сильно віддав на Цитаїшвілі
  • 66'
    НЕБЕЗПЕЧНО! Стійка рятує ворота Динамо від гола. Бойко вчасно вийшов із воріт і зменшив кут обстрілу для форварда Нефтчі. Хороша, швидка контратака азербайджанців.
  • 63'
    Кияни невдало розіграли кутовий.
  • 62'
    Цитаїшвілі пробивав по воротах після розіграшу кутового - знову кутовий.
  • 61'
    Цитаїшвілі навісив зі штрафного на Кенджору - той пробив головою, але захисник блокував. Кутовий.
  • 58'
    Шапаренко порушує правила - штрафний для Нефтчі. Сьогодні Микола активно діє по всьому полю.
  • 56'
    Гра перейшла у центр поля. Тут точиться найбільша боротьба.
  • 54'
    Азербайджанці контролюють м'яч - кияни очікують на помилку.
  • 52'
    Нефтчі влаштував невелику пожежу у воротарському майданчику Динамо. Простріл захист киян виніс невдало і за ним послідував удар по воротах - Бойко був на місці.
  • 51'
    Захист Нефтчі влаштував оффсайд, у який потрапив Шапаренко.
  • 49'
    Арбітр зупинив гру через те, що Шапаренко сперечався із гравцем Нефтчі. Схоже, той штовхнув динамівця.
  • 47'
    Кияни контролюють гру. Поки без просування вперед.
  • 45'
    Другий тайм розпочато!
  • 45'
    Після невдалого розіграшу кутового гравцями Нефтчі, арбітр відправив команд відпочивати.
  • 43'
    Фолить 93-ій номер Нефтчі на Де Пені поблизу центрального кола.
  • 42'
    Грубо помиляється Кадірі, віддаючи на Бущана. Пас вийшов надто слабким, але Георгій підстрахував опонента, вчасно вийшовши з карного майданчика.
  • 39'
    Позиційна атака Нефтчі завершилася неточним пасом, кияни спробували вийти до воріт суперника, але м'яч знову перейшов у володіння Нефтчі.
  • 35'
    Гравець Нефтчі падав у карному майданчику "біло-синіх" із претензією на пенальті, але арбітр залишив це падіння без уваги.
  • 33'
    Закривається Нефтчі у захисті, який у динамівців поки не вдається зламати знову.
  • 33'
  • 30'
    Джахан пробив неточно зі стандарту із хорошого положення - метрів 23 до воріт.
  • 29'
    Кадірі не дав французькому форварду себе обіграти і перевів м'яч за бокову лінію.
  • 26'
    Динамо швидко перейшло з оборони в атаку, але щільний захист суперника відтіснив киян до центру поля.
  • 24'
    Кияни застосовують високий пресинг - Нефтчі намагається контролювати м'яч
  • 19'
    ГООООООЛ! Миколенко ледь не зробив дубль, голкіпер врятував після удару Віталія, однак тут як тут був Русин, який спокійно забив у майже порожні ворота.
  • 16'
    Кияни продовжують контролювати гру, Нефтчі нічого не старті матчу не може зробити
  • 13'
    ГООООЛ! Де Пена прострілив до штрафного, а там Миколенко спокійно переграв голкіпера