Товариська гра
Вардар
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90'
    ВСЕ! Динамо з рахунком 4-0 виграє у македонського Вардара! Голи на рахунку: Буяльського, Сидорчука, Дуелунда та Русина.
  • 87'
    Шапаренко з декількох метрів пробив у руки голкіперу.
  • 84'
    ГОООООЛ! Русин сам же реалізував пенальті! 4-0!
  • 83'
    ПЕНАЛЬТІ! Русина завалили у штрафному, цього разу рефері ставить на 11 метрів.
  • 81'
    Русина збили у штрафному, арбітр порушення не зафіксував.
  • 75'
    Де Пена метрів з 30 намагався пробити, його удар заблокували.
  • 72'
    Другий тайм набагато спокійний виходить, кияни не мають так багато гострих моментів.
  • 66'
    Русин головою пробив у ближній кут, голкіпер не без проблем рятує Вардар від четвертого голу.
  • 65'
    Кутовий заробили кияни
  • 63'
    Масова заміна у Вардара, майже всі польові гравці пішли відпочивати.
  • 60'
    Пауза в грі, потрібна допомога Андрієвському.
  • 59'
    Черговий шанс для Динамо і знову не влучає у ворота Цитаїшвілі. До воріт було декілька метрів..
  • 55'
    Відбились кияни і почали свою атаку.
  • 54'
    Кутовий заробили македонці.
  • 52'
    Де Пена з кута штрафного пробив у дальній кут, знову не влучно.
  • 49'
    Шапаренко головою пробв повз ворота
  • 46'
    Цитаішвілі пробив вище воріт з 20 метрів
  • 45'
    Склад Динамо на другий тайм: Нещерет, Кенджора, Шабанов, Попов, Миколенко, Шапаренко, Шепелєв, Андрієвський, Де Пена, Цитаішвілі, Русин
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА. Відпочиваємо 15 хвилин, рахунок 3-0.
  • 44'
    Сидорчук потужно пробив у кут, голкіпер рятує.
  • 39'
    Пауза в грі, гравцю Вардара потрібна допомога
  • 36'
    Кадірі з-за меж штрафного повз ворота пробив
  • 34'
    Дуелунд головою пробив повз ворота
  • 29'
    ГООООООООЛ! ДУЕЛУНД! Караваєв віддав на Мікеля, який з 12 метрів потужно пробив під поперечину. 3-0!
  • 26'
    Тепер кутовий виконають македонці. Відкритий футбол пішов у нас
  • 24'
    Ще один кутовий заробили кияни
  • 22'
    Кадірі повернувся на поле, все обійшлося без травми.
  • 20'
    Пауза в грі, Кадірі надають допомогу лікарі
  • 17'
    Виграв другий поверх гравець Вардара, однак пробив вище воріт
  • 16'
    Кутовий заробили македонці
  • 14'
    Кадірі пробив повз ворота з-за меж штрафного
  • 13'
    Домінують кияни, а Вардар не встигає за нашими швидкостями, моментів дуже багато у нас на старті матчу.
  • 10'
    Піварич! Йосіп з меж штрафного пробив у поперечину. Класний шанс у хорвата був.
  • 8'
    ГОООООООЛ! Сидорчук з меж штрафного пробив у дальній кут, голкіпер не бачив момент удару і не встиг навіть спробувати врятувати команду. 2-0!
  • 7'
    Мали кияни робити рахунок 2-0, однак голкіпер дивом відбив удар Забарного з меж воротарського
  • 6'
    Черговий кутовий заробили кияни.
  • 4'
    ГОООООЛ! Піварич зробив передачу на Буяльського, який залишився сам у штрафному, Віталій розвернувся і спокійно пробив у кут. 1-0!