ГОЛ! Пропускаємо на останніх секундах... Головою забивають хорвати..
    Вийшов на ударну позицію гравець Хайдука, однак пробив повз ворота.
    Пауза в грі, відразу шість замін відбуваєтсья у Хайдука.
  • 71'
    Дуелунд в офсайді.
  • 70'
    Було гаряче у нашому штрафному, Піварич встиг розрядити обстановку і виніс мяч подалі від власних воріт.
  • 69'
    Кутовий заробили хорвати.
  • 63'
    Піварич просив пенальті, але рефері не повірив падінню хорвата у штрафному Хайдука.
  • 62'
    Повернувся Олександр на поле, все гаразд.
  • 61'
    Неприємний момент, Караваєв на газоні і до нього вибіг медичний персонал. Наш гравець покинув поле, сподіваємось, що все добре.
  • 60'
    Юранович вийшов віч на віч з Бущаном, однак у найвідповідальніший момент посковзнувся і втратив мяч.
  • 56'
    Хайдук заробив черговий кутовий біля воріт Динамо.
  • 54'
    Дуелунд перекинув стінку, однак пробив вище воріт.
  • 53'
    Гострий штрафний заробили гравці Динамо.
  • 52'
    Активно кияни почали тайм, набагато гостріше діють за свого суперника на старті.
  • 47'
    Пауза в грі, Буяльський на газоні. Однак, схоже, що все добре і допомога не треба Віталію.
  • 46'
    Другий тайм Динамо розпочне у такому складі: Бущан, Піварич, Кадар, Вівчаренко, Забарний, Буяльський, Сирота, Дуелунд, Кадірі, Караваєв, Соль.
  • 45'
    ВСЕ! Перерва, відпочиваємо 15 хвилин. Рахунок 0-0!
  • 42'
    Черговий кутовий для Хайдука.
  • 40'
    ЦИТАЇШВІЛІ! Якимось дивом Георгій зараз не забив. Наш гравець з декількох метрів пробивав, його ніхто не накривав, однак Георгій примудрився влучити у голкіпера.
  • 37'
    Цакташ пробив з-за меж штрафного, захисники наші удар заблокували.
  • 36'
    Другий кутовий заробив Хайдук. У киян ще жодного не було
  • 34'
    МОМЕНТ! Попов головою пробив з семи метрів без перешкод, трішки повз ворота.
  • 32'
    Бущан віддав непогану передачу на Де Пену, який мав шанс вийти віч на віч з голкіпером, однак захисник встиг першим на мяч.
  • 28'
    Крекович вийшов віч на віч з Бущаном, пробив з 11 метрів вище воріт.
  • 26'
    Перший удар у Динамо! Сидорчук з 20 метрів пробив у руки голкіперу Хайдука.
  • 23'
    Едуок пробив прямо у стінку.
  • 22'
    Майже по центру воріт Бері заробив стандарт.
  • 17'
    БУЩАН! Рятує Георгій нашу команду після удару гравця Хайдука по центру воріт!
  • 16'
    ПЕНАЛЬТІ! Шабанов фолить у своїй штрафній.
  • 15'
    Жраді отримав жовту картку за фол на Де Пені.
  • 12'
    Повернувся на поле Шапаренко, схоже, що все гаразд.
  • 10'
    Пауза в грі, Шапаренку надають допомогу лікарі.
  • 6'
    З кута штрафного відбувся удар по воротах Бущана, наш голкіпер все контролював і забрав мяч до рук.
  • 5'
    Попов порушив правила біля свого штрафного. Хайдук виконає гострий стандарт.
  • 3'
    Перший удар від Хайдука. Миколенка обіграли на фланзі і після подачі відбувся удар головою, повз ворота.
  • 2'
    Спокійно команди почали тайм, не форсуючи події.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 17:01
    У першому таймі кияни зіграють у такому складі: Бущан – Кенджора, Попов, Шабанов, Миколенко – Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Де Пена, Цитаїшвілі – Русин