help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! 3-0, матч завершено! Голи на рахунку Піварича (дубль) та Дуелунда!
    БОЙКО! Денис у стрибку рятує Динамо Київ, прямо в кут летів мяч.
  • 87'
    Штрафний виконають гравці Бреста, до воріт метрів 25.
  • 80'
    Соль мав шанс забити перший гол на зборах, однак не зміг як слід пробити з декількох метрів.
  • 76'
    Бойко зіграв упевнено на виході і почав швидку атаку, яка закінчилась ударом Шепелєва, якого заблокував захист.
  • 75'
    Кутовий виконає Динамо Брест.
  • 74'
    ГОООООООЛ! Шепелєв накрутив у штрафному захисників Бресту і віддав під удар Дуелунду, який у дотик пробив у кут. 3-0!
  • 71'
    Гостро було біля наших воріт, Бойко не дуже вдало зіграв на виході і гравець суперника мав шанс покарати Дениса, однак пробив вище воріт.
  • 70'
    Кутовий заробили гравці Бресту.
  • 67'
    Попов головою пробив повз ворота.
  • 66'
    Дуелунд заробив гострий стандарт. Де Пена готовий виконати навіс
  • 63'
    Дуелунд з-за меж штрафного пробив повз ворота.
  • 56'
    Де Пена пробив у ближній кут з лінії штрафного, голкіпер рятує Брест.
  • 54'
    Кутовий заробили кияни.
  • 52'
    Цитаїшвілі з меж штрафного пробивав у дальній кут, захист блокує цей удар.
  • 49'
    Шепелєв заробив гострий стандарт біля воріт Бресту.
  • 46'
    Другий тайм "Динамо" розпочинає у такому складі: Бойко, Кенджора, Сирота, Попов, Миколенко, Шепелєв, Сидорчук (к), Дуелунд, Цитаішвілі, де Пена, Соль.
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА! Динамо Київ виграє у Динамо Брест з рахунком 2:0, дубль на рахунку Йосіпа Піварича.
  • 40'
    Шапаренко пробив прямо у руки голкіперу з 20-23 метрів.
  • 37'
    ГООООООООЛ! ЯКА КРАСА! Кадар віддав довгу передачу на Піварича, який опинився на позиції центрального форварда і хорват головою з 15 метрів перекинув голкіпера, який вийшов далеко з воріт. 2-0!
  • 34'
    Кутовий тепер виконають підопічні Михайличенка
  • 33'
    Піварич заробив гострий стандарт на половині поля Бресту.
  • 32'
    Швидкості максимально посередні у цьому матчі, Динамо Брест досить пасивно грає.
  • 27'
    Кадар з-за меж штрафного пробив, захисник Бресту заблокував удар венгерського футболіста.
  • 26'
  • 22'
    ГООООООЛ! Піварич з меж штрафного пробив у дальній кут. Голкіпер не мав шансів. 1-0!
  • 16'
    Перший гострий момент! Бакай отримав передачу у штрафному і пробив у дальній кут, наш захист заблокував цей удар. Буде перший кутовий.
  • 14'
    Каргбо порушив правила в атаці.
  • 12'
    Початок матчу пройшов спокійно, без моментів, команди приглядаються одна до одної.