help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!! 2-0 Динамо переграє Кайрат завдяки дублю Каргбо!
    Буяльський головою пробив повз ворота.
  • 85'
    Кутовий заробили кияни.
  • 81'
    А Динамо дограє матч у меньшості, Каргбо травмувався і замість нього нікого не випустили.
  • 77'
    Кадірі отримав жовту картку.
  • 75'
    Нажаль Каргбо отримав травму у моменті коли забивав гол і Михайличенко готує заміну.
  • 74'
    ГООООООЛ! Каргбо після передачі Буяльського робить дубль!
  • 70'
    Шапаренко мав робити рахунок 2-0, однак з 10 метрів не переграв голкіпера.
  • 67'
    Швидка контратака у Динамо вийшла, Каргбо з гострого кута пробив вище воріт.
  • 66'
    Відбився Кайрат і розпочав свою атаку.
  • 65'
    Кияни виконають кутовий.
  • 64'
    Пауза в грі, Кайрат зробив потрійну заміну.
  • 63'
    Черговий дальній удар від Кайрата і знову повз ворота.
  • 61'
    Втікали гравці Кайрата в контратаку, однак тут як тут Кадар, який зупинив гострий випад суперника.
  • 52'
    ГОООООЛ! Буяльський віддав хорошу передачу на Каргбо, якому потрібно було тільки підставити ногу, що він і зробив.
  • 51'
    Піварич знову вийшов у півзахисті і активно почав працювати фланг. Чекаємо ще голів від хорвата, який вчора відзначився дублем.
  • 48'
    Перший удар у другому таймі, гравець Кайрата пробив з 20 метрів повз ворота.
  • 46'
    Другий тайм Динамо починає у такому складі: Бущан, Вівчаренко, Кадар, Забарний, Караваєв, Андрієвський, Кадірі, Шапаренко, Піварич, Буяльський, Каргбо.
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА, 0-0.
  • 40'
    Знову невдалий розіграш корнера, Кайрат спокійно відбився.
  • 39'
    Сьомий кутовий зараз виконають кияни.
  • 34'
    Ух, Де Пена ледь не забив з кутового, голкіпер встиг зреагувати на цей удар уругвайця.
  • 33'
  • 32'
    Абікеєв отримав жовту картку. Нарешті арбітр почав карати за грубість.
  • 31'
    Миколенко подав на Соля, якому пробити не дали.
  • 26'
    Да що ж таке... Знову грубо грають гравці Кайрата, цього разу врізали по ногах Сидорчуку. Знову мед персонал має роботу.
  • 24'
    Перший по справжньому гострий момент! Есеола продавив Попова і вийшов віч на віч з Бойком, однак пробив вище воріт.
  • 23'
    Дуже жорстко заїхали в ногу Солю, шипами прямо на стопу. Знову лікарі Динамо на полі.
  • 22'
    Пауза в грі, Сироті надають допомогу лікарі.
  • 20'
    Соль в офсайді.
  • 18'
    Сидорчук мав відкривати рахунок у матчі, але пробив з вигідної позиції вище воріт.
  • 17'
    Черговий кутовий заробили кияни.
  • 16'
    Есеола в офсайді.
  • 15'
    Дуже гостру контратаку провели кияни, втікали 4 в 3, однак Дуелунд віддав незрозумілу передачу, яка все зіпсувавала.
  • 11'
    Союмбаєв пробив вище воріт.
  • 7'
    Перший кутовий заробили кияни.
  • 6'
    Фран Соль у падінні пробив повз ворота.
  • 4'
    Виконали корнер гравці Кайрата, наші виграли другий поверх і відвели загрозу від воріт.
  • 3'
    Есеола вийшов на побачення з Бойком, пробив у дальній кут, однак встиг Попов у підкаті врятувати ворота.