help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Динамо спокійно виграє 5-0 у лідера чемпіоната Словенії.
    ГООООООООООООЛ! Романчук ставить крапку і робить рахунок 5-0!
  • 85'
    Кутовий заробили словенці, однак розіграли його невдало.
  • 82'
    ГООООООООООООООЛ! ФАНТАСТИКА! Де Пена пробив зі штрафного як Мессі у півфіналі з Ліверпулем, просто копія голу. Неймовірний гол від уругвайця. 4-0!
  • 79'
    Де Пена головою пробив повз ворота.
  • 76'
    Пауза в грі, Бойку потрібна допомога лікарів.
  • 73'
    100% момент у РУСИНА! Де Пена віддав на Назарія, який з декількох метрів примудрився пробити у руки голкіперу.
  • 71'
    Мащенко заробив кутовий.
  • 67'
    Масова заміна у Динамо, на поле вийшли: Караваєв, Романчук, Сирота, Піварич, Андрієвський, Шапаренко, Сухоручко, Де Пена, Мащенко
  • 65'
    Вукушич пробив повз ворота.
  • 59'
    МОМЕНТ! Савич з меж штрафного пробив у кут, Бойко встиг скластись і відбити удар.
  • 54'
    ГООООООЛ! Голкіпер Олімпії намагався вибити мяч подалі від воріт, однак затягнув з цим і Русин встиг вставити ногу і від ноги Назарія мяч залетів у ворота. 3-0!
  • 52'
    Вукушич вище воріт пробив зі штрафного.
  • 49'
    Русин головою пробив повз ворота.
  • 47'
    У перерві відбулись деякі заміни у нас. Русин вийшов замість Соля, Бойко замість Бущана.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва, Динамо впевнено виграє перший тайм 2-0 завдяки голам Вербича та Буяльського!
  • 42'
    Гра заспокоїлась, останні хвилин 10 без моментів.
  • 35'
    Соль в офсайді. Іспанець зовсім непомітний сьогодні.
  • 32'
    Кутовий заробили словенці.
  • 30'
    Кияни повністю контролюють гру, у словенців мало що виходить сьогодні.
  • 28'
    ГОООООЛ! Вербич більярдним ударом з меж штрафного пробить рахунок 2-0!
  • 27'
    Невдало розіграли корнер кияни. Буде удар від воріт.
  • 26'
    Тепер вже кутовий біля воріт Олімпії.
  • 25'
  • 24'
    Савич мав робити рахунок 1-1, однак Миколенко у підкаті заблокував удар з близької відстані.