Товариська гра
Борац
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 17:50
    ВСЕ! Матч завершено! Динамо дуже впевнено переграє третю команду чемпіоната Боснії з рахунком 4:1.
  • 87'
    Фран Соль пробив у стінку.
  • 86'
    Сухоручко заробив гострий стандарт біля воріт Бораца.
  • 85'
    Андрієвський отримав жовту картку
  • 82'
    Швидкості помітно впали, команди дограють матч.
  • 77'
    Де Пена метрів з 25 пробив повз ворота.
  • 71'
    ГОЛ. 4-1, спокійно реалізував пенальті гравець Бораца.
  • 70'
    ПЕНАЛЬТІ заробили боснійці.
  • 67'
    ГООООООЛ. Де Пена з передачі Соля робить рахунок 4-0.
  • 64'
    Продовжують кияни домінувіти, Сухоручко мав класниц шанс, однак не зміг переграти голкіпера.
  • 57'
    ГОООООООООЛ. ФРААААН СООООЛЬ! Перший гол форварда на зборах. 3-0!!
  • 56'
    Соль після передачі Де Пени влучив у стійку.
  • 54'
    ГОООООЛ! Кадірі з 25 метрів пробив точно у кут. 2-0!
  • 53'
    У перерві відбулись деякі заміни, на поле вийшли: Сирота, Романчук, Андрієвський, Кадірі, Піварич, Соль, Де Пена і Караваєв.
  • 52'
    Де Пена пробив у руки голкіперу.
  • 51'
    Стандарт заробили кияни.
  • 48'
    Другий тайм розпочався і Динамо взяло гру під контроль, Борац всім складом на своїй половині поля.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА! 1-0 МИ ПОПЕРЕДУ.
  • 43'
    ГОООООООЛ! Миколенко злету пробив у верхній кут. 1-0!
  • 38'
    З розвороту пробив форвард Бораца, повз ворота.
  • 34'
    Гостро прострілив Русин, захист блокує цей простріл.
  • 27'
    Шапаренко заробив стандарт на половині поля Бораца. Швидко його розіграли кияни, вирішили атакувати позиційно.
  • 26'
    Провели непогану контратаку боснійці, однак теж помилились під час останньої передачі.
  • 25'
    Сьогодні багато браку у передачах у наших футболістів, у першу чергу через те, що дуже велика кількість гравців Бораца на своїй половині поля і важко проходити такую масовану оборону.
  • 23'
    Половина першого тайму позаду, моментів небагато, тож легкої прогулянки не буде для Динамо, як це було з Олімпією, або ж з Стремсгодсетом.
  • 18'
    Пауза в грі, Русин зіштовхнувся з голкіпером Бораца, якому потрібна допомога лікарів.
  • 17'
    А ось і перший класний момент у Динамо! За три секунди відбулось три удари по воротах Бораца, перший прийняла на себе стійка, потім Дуленд пробив у поперечину і потім той же Мікель пробив у кут, однак голкіпер рятує. Неймовірний шанс.
  • 14'
    Відбились кияни і не поспішаючи починають свою атаку.
  • 13'
    Кутовий заробили кияни.
  • 11'
    Перший момент і у Бораца, форвард мав шанс забити, однак не влучив у ворота з меж штрафного.
  • 10'
    Ще момент! Дуелунд пробивав з 13 метрів, голкіпер рятує команду.
  • 9'
    Шапаренко пробив повз ворота.
  • 6'
    На старті матчу вже зрозуміло, що суперник у Динамо захисний і в матч навряд чи буде результативний.