help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Тобол переграє Динамо 4-2!!
    Кутовий заробили кияни.
  • 83'
    Де Пена пробив і влучив у скупчення гравців Тобола.
  • 82'
    Вільний удар ставить рефері у ворота Тобола, дуже довго голкіпер не вводив мяч у гру.
  • 77'
    Бущан у яскаравому стрибку рятує Динамо від 5 голу. Буде кутовий.
  • 72'
    ГОЛ. Ну що з захистом відбуваєтсья??? Просто прохідний двір сьогодні. Знову спокійно розкатали наших гравців футболісти Тобола і форвард без проблем забиває з 9-10 метрів.
  • 70'
    Знову Соль забиває і знову арбітр зафіксував офсайд. Цього разу все чітко, Фран був у положенні поза грою.
  • 66'
    Соль забив чистий гол, однак арбітр помітив офсайд... Прикро.
  • 62'
    Де Пена з кута штрафного пробив, його удар заблоковано.
  • 58'
    ГОЛ! Тобол виходить вперед! Черговий провал нашого захисту...
  • 57'
    Де Пена намагався закрутити з кутового, але не влучив у ворота.
  • 56'
    Ще один кутовий виконають кияни.
  • 52'
    Де Пена пробив зі штрафного під поперечину, голкіпер перевів гру на кутовий.
  • 48'
    ГОЛ! Мужиков отримав передачу від Канкави і спокійно переграв Бущана. 2-2.
  • 47'
    У перерві відбулись дві заміни: Бущан вийшов замість Кучерука, а Шапаренко замість Дуелунда.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва! Динамо виграє 2-1!
  • 44'
    ГОЛ! Нургалієв робить рахунок 2-1!
  • 43'
    ПЕНАЛЬТІ у наші ворота!
  • 41'
    Кучерук вступив нарешті в гру, відбивши удар Нургалієва.
  • 38'
    ГООООООЛ! Мікель Дуелунд пробив з меж штрафного і після рикошету мяч залетів у ворота Тоболу. 2-0!
  • 37'
    Сухоручко заробив кутовий.
  • 33'
    Соль головою пробив повз ворота з шести метрів.
  • 29'
    Соль з розвороту пробив у руки голкіперу.
  • 25'
    Нургалієв мав зрівнуювати рахунок, однак з декількох метрів головою пробив повз ворота.
  • 16'
    Де Пена пробив метрів з 20, захисник заблокував.
  • 14'
    У свої ворота зрізав гравець Тобола, мяч влучив у стійку. Ледь рахунок не став 2-0.
  • 12'
    ГООООООООООЛ! Де Пена подав з кута поля і Фран Соль головою пробив у ближній кут. 1-0!
  • 11'
    Дуелунд пробив з меж штрафного, голкіпер знову рятує. Буде кутовий.
  • 9'
    Піварич з гострого кута пробив у дальній кут, голкіпер на місці.
  • 6'
    Спокійно проходить старт матчу, команди приблизно однаково володіють мячей. Без моментів.