Білошевський отримав жовту картку.
  • 73'
    Шулянський пішов з поля, а вийшов Блізніченко.
  • 70'
    До кінця матчу 20 хвилин. Нагадаємо, що додаткового часу не буде у разі нічийного рахунку, відразу пенальті.
  • 66'
    Шутало через себе пробив повз ворота.
  • 65'
    Кутовий заробили гості.
  • 62'
    Надольський головою пробив у руки голкіперу.
  • 59'
    Шулянський вийшов віч на віч з голкіпером, однак пробити йому не дали, Гвардьол у підкаті рятує Загреб. Класний момент.
  • 57'
  • 56'
    Перша заміна у матчі, Надольський вийшов замість Бодні.
  • 52'
    Невдала подача, нікому не вдалось пробити з господарів.
  • 51'
    Заробили кияни перспективний стандарт. Волошин його виконає.
  • 47'
    Загреб активно почав тайм, великими силами атакують гості.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА. 0-0 у нас. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 42'
    МОМЕНТ! Волошин з гострого кута пробив у ближній кут, голкіпер рятує свою команду.
  • 36'
    А ось і перший удар небезпечний! Юларджія пробив з 20 метрів, Нещерет на місці.
  • 35'
    Позаду 35 хвилин, а у команд жодного удару у ствір воріт не було.
  • 32'
    Перший кутовий тепер виконають гості.
  • 29'
    Шулянський подав прямо у руки голкіперу.
  • 28'
    Черговий кутовий наші заробили.
  • 25'
    Вирівняли гру гості, контролюють більше мяч зараз.
  • 21'
    Георгій пробив прямо у стінку.
  • 20'
    Франьїч отримав жовту картку. Цитаїшвілі виконає штрафний з 25 метрів.
  • 16'
    Цитаїшвілі прострілив на дальню стійку, Шулянському не вистачило зовсім трохи, щоб забити.
  • 15'
    Шипош прямою ногою заїхав у ногу Вівчеренку, арбітр без вагань дає жовту.
  • 14'
    Шулянський заробив стандарт на половині поля гостей.
  • 13'
    Намагаються кияни шукати Ісаєнка довгими передачами, поки що безрезультатно.
  • 10'
    Позаду майже десять хвилин, кияни їх провели більш активно, Загреб обережно грає від оборони.
  • 6'
    Волошин невдало подав, загребці спокійно відбились знову.
  • 5'
    Відбились гості, однак атака Динамо Київ продовжилась і Цитаїшвілі заробив стандарт біля штрафного гостей.
  • 4'
  • 3'
    Активно обидві команди почали гру, високо пресингують і не дають спокійно починати атаку.