help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    Пенальті! Попов фолить у боротьбі.
  • 84'
    Замість Сідоручка і Шепелєва вийшли Кадірі і Андрієвський.
  • 78'
    Де Пена подає кутовий - ближній гравець блокує і виносить. Повторний кутовий теж загострення не приніс.
  • 79'
    Соль і Шапаренко міняють Русина та Дуелунда.
  • 77'
    Шабанов зряче скидає м'яч головою на Бущана після дальньої передачі суперника.
  • 76'
    Де Пена міняє Вербича
  • 72'
    Небезпека! Після навісу із кутового гравець суперника без перешкод задав удару по воротах киян - неточно, але було близько.
  • 71'
    Караваєв замінив Буяльського
  • 70'
    Пожежа в карному майданчику суперника! Після кутового кияни кілька разів завдавали удару по воротах, але вони блокувалися чи справлявся голкіпер. Врешті, саме страж воріт і заволодів м'ячем.
  • 65'
    Дуелунд пробив зі штрафного метрів із 30 - удар непростий, але прямо в голкіпера і той справився.
  • 63'
    Буяльський із лінії карного майданчика пробиває вище воріт.
  • 59'
    Піварич міняє Миколенка
  • 58'
    Атака грузинів завершується дальнім ударом - вище воріт.
  • 55'
    Тбілісі фолить у атаці.
  • 53'
    ГОООЛ! Русин після навісу Буяльського головою рострілює ворота суперника!
  • 52'
    Миколенко випустив м'яч за лицьову лінію - удар від воріт супеника.
  • 51'
    Шабов вибиває м'яч подалі, знявши його із ноги суперника - тому скидали під удар.
  • 49'
    Непогано вийшли в атаку грузини, але кияни вибили м"яч за бокову - далі суперника його втратив.
  • 47'
    Кияни зі стартових хвилин знову тиснуть суперника до воріт.
  • 45'
    Матч продовжено!
  • 45'
    Відпочиваємо. Перерва!
  • 44'
    Контратака грузинів завершилася неточним ударом.
  • 42'
    Дуелунд подав невдало - удар від воріт.
  • 41'
    Шабанов класно віддав на Русина - той трішки не встиг із ударом. Кутовий.
  • 38'
    Дуелунд пробивав після затяжної атаки Динамо - неточно.
  • 35'
    Позиційну атаку веде київська команда. Буяльський, Дуелунд та Вербич - найактивніші зараз.
  • 33'
    Не дають кияни підійти супернику до штрафного майданчика.
  • 29'
    Удар прийшовся у стінку - підбирання виграно. Повторний удар став здобиччю Бущана.
  • 28'
    Штрафний для тбілісівців поблизу центру карного майданчика киян.
  • 27'
    Дуелунд вдарив по воротах суперника здалеку - удар вийшов неточним.
  • 26'
    Тбілісівці розгортають атаку. Обходиться без загострень.
  • 23'
    ГОООЛ! Кенджора на добиванні після навісу Дуелунда і скидання Попова вдотик пробиває кіпера суперника.
  • 22'
    Шепелєв проштовхував м'яч на куті в карний майданчик - кутовий.
  • 21'
    Вибігли кияни в контратаку, але Сидорчук втратив м'яч поблизу воротарського майданчика.
  • 20'
    Шабанов не дав себе обікрасти двом суперникам у карному майданчику.
  • 18'
    Навіс тбілісівців на ближню штангу читався і, кияни перехопивши, пішли в контратаку. Швидко це не вийшло зробити і атака затягнулася.
  • 17'
    Грузини фолять у нападі на Шабанові.
  • 14'
    Сидорчук цілив під дальню стійку - неточно.
  • 13'
    Знову Бущан у грі - відбиває удар, який не вдалося заблокувати Шабанову.
  • 9'
    Кутовий тбілісівців. Навіс кияни відбили, а підбирання завершилося кількома переміщеннями м'яча і ударом, з яким справився Бущан.
  • 7'
    Кияни контролюють хід гри й надалі - суперник відсиджується. Гра схожа на матч УПЛ
  • 6'
    Знову небезпека! Вербич вийшов "на побачення" із кіпером, але не влучив у ворота при перекиданні.
  • 5'
    Небезпечно! Голкіпер потягнув удар Буяльського з метрів 11.
  • 3'
    Біло-сині розвивають позиційну атаку, бережучи м'яч.
  • 2'
    Матч у киян. Біло-сині розпочинають із контролю, намагаючись виманювати суперника на себе.