Гоооооол! Забиває Вербич. Беньямін зіграв на добиванні 2:1
  • 89'
    Штрафний невдало виконують полтавчани
  • 88'
    Чесно кажучи, навіть не сильно і старається "Динамо" здобути перемогу у цьому матчі. "Ворскла" доволі достойно виглядає
  • 87'
    Буяльський віддав до штрафного майданчика, не дотягнувся до м'яча Де Пена
  • 86'
    "Ворскла" усіма силами намагається зберегти поточний рахунок
  • 85'
    Порушує правила Беньямін
  • 84'
    І знову не точний удар від Вербича
  • 83'
    Заміна у складі суперника. Ребенок виходить замість Пуцліна
  • 82'
    Не дає шансу захисник "Ворскли" вийти Караваєву на ударну позицію
  • 81'
    Не дає себе обіграти Попов. Кане апелює до арбітра з вимогами штрафного удару
  • 80'
    Попов закинув на Русина. Назарій виграв боротьбу, але до м'яча ніхто із партнерів не дістався
  • 79'
    Дуже складно дається "Динамо" завершальна стадія атаки
  • 78'
    Де Пена заробляє аут для "Динамо"
  • 77'
    Щастить команді Михайличенка Кане дуже небезпечно віддавав в центральну зону штрафної. На щастя, Бущан перехопив пас
  • 76'
    Михайличенко міняє Шепелєва на Де Пену
  • 75'
    І знову момент у киян. Русин класно скинув Вербичу, Беньямін вкрай не точно пробив
  • 74'
    Шикарний момент створив Миколенко для Караваєва. Олександр не встиг замкнути передачу
  • 73'
    Караваєв опинився у положенні поза грою
  • 72'
    Позиційно намагається атакувати "Динамо"
  • 71'
    Заміна у складі "Ворскли". Артур виходисть замість Степанюка
  • 70'
    Сидорчук збиває з ніг Кулача. Штрафний для гостей
  • 69'
    І знову втрата м'яча. "Ворскла" добре пресингує
  • 68'
    Проходить Вербич по своєму флангу віддав Сидорчуку, той пробиває, але цей постріл заблоковано захисниками
  • 67'
    Шепелєв пробиває здалеку - воротар на місці
  • 66'
    Неточна передача від Сергія Сидорчука
  • 65'
    Заміна у складі "Динамо". Замість Дуелунда виходить Караваєв
  • 63'
    Гол! Забиває "Ворскла". Відзначився Степанюк
  • 62'
    Русин підключав до атаки Кендзьору - у положенні опинився крайній захисник киян
  • 61'
    Гарно розіграли стіночку Буяльський з Вербичем, останній удар у Беньяміна не вийшов, м'яч пролетів повз штангу
  • 60'
    Контролює м'яч "Динамо"
  • 59'
    Шехіч втрачає м'яч у чужому штрафному - вільний удар для "Динамо"
  • 58'
    Тепер кутовий на користь "Ворскли". Перекидав Степанюк за комірець Бущану - наш воротар спокійно впорався з ударом
  • 57'
    Кулач збиває Миколенка - жовта картка супернику
  • 56'
    Хороший підкат від Кендзьори
  • 55'
    Вербич знову пішов в обіграш - кутовий
  • 54'
    Кане відмахнувся від Миколенка - арбітр епізоду не побачив
  • 53'
    "Динамо" добре вибігло в контратаку. Вербич віддав Дуелунду, данець виконав удар, голкіпер на місці - кутовий
  • 52'
    І знову на правому фланзі активно працює Буяльський
  • 51'
    Гооооол!!! Шедевральний м'яч забиває Віталій Буяльський
  • 50'
    Ледь не привезли собі полтавчани гол. Пердута і Кане не порозумілись, Русин наздогнав м'яч, пробив, але не точно
  • 49'
    Невдале закидання в штрафну виконує Шепелєв
  • 48'
    Який удар від Вербича. Беньямін влучає у штангу
  • 47'
    "Динамо" активно розпочинає другу половину гри
  • 46'
    Розпочинаємо другий тайм!
  • 45+1'
    Перший тайм завершено - 0:0!
  • 45'
    Невдалий кутовий від "Динамо"
  • 44'
    Кендзьора блокує простріл Сапая
  • 43'
    Дуелунд змістився в центр, виконав удар, знову рятує воротар
  • 42'
    І знову "Ворскла". Пробують знайти шпаринку гості через фланг Миколенка, але все це без результату
  • 41'
    Добре відіграв Буяльський в оточенні двох суперників і повернув м'яч команді
  • 40'
    Порушує правила Шабанов
  • 39'
    Який же момент. Прекрасний пас Сидорчука. Миколенко опинився віч на віч із воротарем, але по воротах не влучив.
  • 38'
    Дуелунд втрачає м'яч біля кутового прапорця
  • 37'
    Кутовий для "Динамо". Пробиває Шабанов - не влучно
  • 36'
    Дуелунд влучає у ствір воріт, воротар на місці
  • 35'
    Ще один небезпечний штрафний на користь "Динамо"
  • 34'
    Атакує "Ворскла" правим флангом
  • 33'
    Вербич пробиває зі штрафного, влучив у стінку
  • 32'
    Тепер вже полтавчани порушують. Перша жовта для Кане.
  • 31'
    Порушення правил зі сторони Буяльського
  • 30'
    Поборовся добре Русин із двома захисниками, але дуель таки програв
  • 29'
    Триває позиційна атака "Динамо"
  • 28'
    Забирають м'яч під свій контроль "біло-сині
  • 27'
    Помиляється при передачі в центрі поля Вербич
  • 26'
    Миколенко заводить команду. Віталій розігнав атаку, віддав Дуелунду, той пробив значно вище воріт
  • 25'
    Хороша атака "Ворскли". Передача низом пройшла з правого флангу, пробив Кулач прямо в руки Бущану
  • 24'
    Русин віддає в центр штрафної, його передача не проходить
  • 23'
    Знову в центрі подій Дуелунд. Технічно данський гравець прибрав суперника, віддав Вербичу, той свою нагоду змарнував
  • 22'
    Невдало полтавчани використовують свою змогу забити після кутового
  • 21'
    І знову спроба "Ворскли" атакувати довгим пасом - вийшло невдало
  • 20'
    Пробиває Вербич - повз воріт
  • 19'
    Класно пройшов захисника Русин, але його пас на Дуелунда не пройшов
  • 18'
    Дуже хороший навіс від Дуелунда, який ніхто не зумів замкнути
  • 17'
    Кутовий подаватимуть господарі
  • 16'
    Шепелєв розіграв атаку "Динамо" віддав Вербичу, той втратив м'яч
  • 15'
    Забиває гол Артем Шабанов, проте опинився у положенні поза грою.
  • 14'
    Миколенко помиляється при передачі, втративши м'яч на своєму фланзі
  • 13'
    Невдала контратака від київського клубу
  • 10'
    Ось і перший удар. За меж штрафної пробиває Кане.
  • 9'
    Не підпускають полтавчани до своїх воріт динамівців
  • 8'
    Поки жодних акцентованих ударів зі сторони обох команд
  • 7'
    Тепер вже кутовий на користь "Ворскли"
  • 6'
    Кутовий удар заробив Вербич
  • 5'
    Кендзьора прострілив у штрафну, передача до Русина не дійшла
  • 4'
    Перехопили м'яч гості, будують позиційну атаку
  • 3'
    Активно пресингує "Ворскла"
  • 2'
    "Динамо" розпочинає матч з атаки, неточна передача від Сидорчука в штрафну суперника